Renault Trucks, 13 litre motorlu çekicilerini tanıtmaya devam ediyor

0
2349
Renault-Trucks-Road-Show_Gorsel-1
Renault Trucks, 13 litre motorlu çekicilerini tanıtmaya devam ediyor.

13 litre motorlu Renault Trucks çekiciler, yeni güzergahlarındaki kooperatiflerde filo sahipleri ve sürücüler ile buluşuyor.

Renault Trucks, uzun yol çekicilerinin konforunu 13 litre motor ile birleştirdiği T serisi araçlarıyla Roadshow’a devam ediyor. Etkinliğin yeni güzergahında Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa ve Eskişehir bulunuyor.

13 litre motor donanımlı Renault Trucks T 520 Yüksek Kabin ve T 480 çekiciler, hem konforu hem de avantajlı sahip olma maliyetleri ile kooperatiflerden ilgi görerek yola devam ediyor. Renault Trucks Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, 17 Şubat’ta başlayan etkinlik boyunca ilk olarak Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve Kocaeli’de çok sayıda taşımacılık profesyoneli ile buluştuklarına değinerek, “Taşımacılık alanında hizmet veren firmaların en büyük işletim giderlerinden olan yakıt tüketimini, Renault Trucks 13 litre motor donanımlı çekicilerimiz ile en düşük seviyeye taşıyoruz. Buluşmalarımızda sürücüler, konfor ve performansından, firma yöneticileri de araç özelliklerinden ve sunduğu düşük işletim maliyetlerinden oldukça etkileniyorlar.” şeklinde konuştu.

Renault-Trucks_Road-Show
13 litre motor donanımlı Renault Trucks T 520 Yüksek Kabin ve T 480 çekiciler, hem konforu hem de avantajlı sahip olma maliyetleri ile kooperatiflerden ilgi görerek yola devam ediyor.

Ömer Bursalıoğlu, 2020 yılı boyunca farklı bölge ve illerde Roadshow’a devam edeceklerini belirterek, “Müşterilerimiz ile çalışma sahalarında buluşmak, her zaman bizler için çok önemli oldu. Öte yandan 13 litre motorlu çekicilerimiz, Türkiye’de büyük ilgi görüyor. Bu nedenle mümkün olduğu kadar çok nakliye profesyoneline ulaşmak üzere il il düzenlediğimiz etkinliklere devam edeceğiz. Araçlarımızı birlikte incelemenin ötesinde filo yöneticileri ve sürücüler ile bir araya gelerek verimli taşımacılık çözümleri için görüşüyoruz.” dedi.

Renault-Trucks_Road-Show_Gorsel-3
Etkinliğin yeni güzergahında Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa ve Eskişehir bulunuyor.

Renault Trucks Roadshow Takvimi –  2 Mart Haftası

Tarih Şehir Yer
2 Mart, Pazartesi Kocaeli Kocaeli Yarımca Kooperatifi Shell Kooperatifi İmotaş Kooperatifi Yeniköy Kooperatifi Köseköy Kooperatifi
3 Mart, Salı Sakarya Sakarya Çamlıca Kooperatifi
Hentır Kooperatifi
79 No’lu Kooperatifi
Pamukova Kooperatifi
4 Mart, Çarşamba Yalova Kaytazdere Taş Kooperatifi Akkim Taşıyıcılar Kooperatifi Yalova Taş Kooperatifi
5 Mart, Perşembe Bursa – Orhangazi S.S. Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifi
6 Mart, Cuma Bursa – Gemlik S.S.  145 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi
7 Mart, Cumartesi Eskişehir Sarp Havacılık Garaj

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz