IVECO, 2019 Çin Pekin Uluslararası Karavan ve Kamp Fuarı’nda Daily Karavan’ı tanıttı

0
702
2019-IVECO-&-Camping-Exhibition_01
IVECO, 2019 Çin Pekin Uluslararası Karavan ve Kamp Fuarı’nda Daily Karavan’ı tanıttı

IVECO, 18. Çin Pekin Uluslararası Karavan ve Kamp Fuarı’nda yeni akıllı Daily Karavanı tanıttı ve 20’den fazla IVECO Daily Karavan’la fuarda ilgi odağı oldu.

Daily’nin 4.5 tonluk şasisi üzerine IVECO distribütörü ve üstyapıcısı Yutong tarafından üretilen yeni model, IVECO’nun Hi-Matic 8 ileri otomatik vitesi ve 3 litrelik IVECO motoru ile donatılıyor. Yeni model, şık tasarımı ve ileri teknolojisiyle öne çıkıyor. Araç, uzaktan ısı ve havalandırma kontrolü, ışıklandırma, tek tuşla park gibi birçok akıllı özelliğe sahip.

Akıllı araçlar, karavan pazarında gitgide yaygınlaşıyor ve “akıllılaştırma”, karavan endüstrisinin bugünkü güncel odak alanlarından biri. Yutong, bu konuda kendi çözümünü geliştirdi: Çeşitli duyargalarla iç ve dış mekânda 360° açıyla vücut sıcaklığı, kabindeki nem veya karbonmonoksit ya da egzoz parçacıklarını izleyebilme imkânı sunuyor. Çözüm, kendi kendine karar verebilen akıllı kontrol, veri görselleştirmesi, tek tıkla navigasyon, ayna görüntülerinin yayını ve diğer özellikleri barındırıyor. Yeni IVECO Daily Hi-Matic karavan, aynı zamanda kullanıcıların, aracın performans ve durumunu her zaman her yerde takip edebilmelerine olanak sunan bir uygulamaya sahip.

2019-IVECO-&-Camping-Exhibition_02
Daily’nin 4.5 tonluk şasisi üzerine IVECO distribütörü ve üstyapıcısı Yutong tarafından üretilen yeni model, IVECO’nun Hi-Matic 8 ileri otomatik vitesi ve 3 litrelik IVECO motoru ile donatılıyor.

Yutong Özel Araçlar Müdür Yardımcısı Lu Peng, “Üstün bilim ve teknolojiden gücünü alan ve veri analiziyle desteklenen Yutong, müşterilerin genel deneyimini geliştiriyor ve karavan pazarında referans olmak üzere IVECO ile işbirliğine devam edecek.” dedi.

Akıllı teknolojiler çağında yeni IVECO Daily Hi-Matic akıllı karavan, sağlıklı yaşam tarzı ve keyfi mümkün kılıyor. Kullanıcılar ve araçlar arasında bir köprü yaratan karavan, kolaylık ve verimliliği azamiye çıkarırken kullanıcıların yolculuktan sonuna kadar keyif almasına olanak sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here