IVECO BUS, Madeira Özerk Bölgesi’ne 106 araç tedarik edecek

0
305
crossway madeira
IVECO BUS, Madeira Özerk Bölgesi’ne 106 araç tedarik edecek
Renault Trucks


IVECO BUS, “Madeira Özerk Bölgesi‘nde karayolu yolcu taşımacılığı kamu hizmeti imtiyazı” kapsamında SIGA RODOESTE (RODOESTE) ve Companhia de Autocarros da Madeira S.A (CAM) operatörleri ile toplam 106 otobüs tedariği için bir anlaşma imzaladı. 2024 yılında teslim edilecek olan araçlar, operatörlerin filosunun yenilenmesine katkıda bulunacak.

İmzalanan anlaşma, FPT Industrial tarafından patentli HI-SCR teknolojisi ile geliştirilen güvenilir 400 hp Cursor 9 motoru ile donatılmış, 10 ve 12 metre uzunluğunda toplam 106 adet IVECO BUS CROSSWAY ve EVADYS araçlarının tedariğini kapsıyor. Teslim edilecek araçlar, yolculara hem güvenli hem konforlu hizmet verebilmek için tüm olanakları ve en yeni güvenlik ekipmanlarını içeriyor.

Piyasadaki en iyi işletme maliyetlerinden birine sahip olan CROSSWAY ve EVADYS araçları, bölgesel güzergahların, orta mesafeli yerel turizm hizmetlerinin, havaalanı servis hizmetlerinin ve gezilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış olup, taşımacılık operatörlerine yüksek karlılık ve seçenek sunuyor.

Výsoké Mýto fabrikasında (Çek Cumhuriyeti) üretilen CROSSWAY ve EVADYS serileri, tesisin şehirlerarası ve orta mesafeli turizm hizmetleri için otobüs üretiminde uzun süredir devam eden deneyimlerinden yararlanıyor.

Araçların sürekli satış sonrası desteğinin ve kapsamlı yardımın, Madeira Özerk Bölgesi’nde IVECO BREGS Bayisi tarafından, optimize edilmiş özel ekiplerle sağlanacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz