Peugeot Türkiye, Garenta’ya bin 250 adet 301 Sedan teslim etti

0
1637
Renault Trucks

Peugeot Türkiye, Garenta’ya bin 250 adet 301 sattı. Garenta, son yılların en büyük araç teslimatlarından biriyle araç parkını Peugeot 301 ile yeniledi.

Garenta, Türkiye’deki yatırımlarını ve penetrasyonunu artıran yeni nesil bir oto kiralama şirketi. Araç parkını büyütmeye devam eden Garenta bin 250 adet Peugeot 301 satın alarak araç parkını 31 bin 600 adede çıkardı. Peugeot, söz konusu 301 teslimatıyla mayıs ayı kümülatif satışlarında sınıf önderliğini elde etti.

Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç, yapmış olduğu değerlendirmede: “Peugeot olarak Garenta’ya böylesine büyük bir teslimat yaptığımız için çok mutluyuz. Müşterilerimize en iyi ürün yelpazemiz ile en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Garenta’ya teslim etmiş olduğumuz bin 250 araç; araçlarımıza, hizmet ağımıza ve iş yapma şeklimize olan güvenlerini göstermektedir. Garenta ile farklı müşteri sınıflarına ulaşacak ve yeni fırsatlar yakalıyor olacağız. Amacımız filo pazarında büyümek ve en iyi B2C şirketi olmak üzere becerilerimizi daha da geliştirmek.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz