Trend Motosiklet’te kampanya devam ediyor

2
464
Aprilia Touno

Trend Motosiklet, yeni bir Vespa, Piaggio, veya Aprilia motosiklet almak isteyen macera tutkunlarına fırsatlar sunuyor. Şubat ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Vespa, Piaggio ve Aprilia markalarının 250 cc ve altı modellerinde yüzde 8 ÖTV indirimine ek olarak yetkili satıcılarda motosiklet severleri sürpriz indirimler bekliyor.

yeni bir Vespa, Piaggio, veya Aprilia motosiklet almak isteyen macera tutkunlarına muhteşem fırsatlar sunuyor. Şubat ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Vespa, Piaggio ve Aprilia markalarının 250 cc ve altı modellerinde yüzde 8 ÖTV indirimine ek olarak yetkili satıcılarda motosiklet severleri sürpriz indirimler bekliyor.

Trend Motosiklet, Vespa, Piaggio ve Aprilia tutkunlarına özel yepyeni alım fırsatları sunmaya devam ediyor. Eşsiz tasarımı ve kalitesi ile fark yaratan tüm Vespa, Piaggio ve Aprilia markalarının 250 cc ve altı modellerinde yüzde 8 ÖTV kampanyasına ek olarak yetkili satıcılarda motosiklet severleri sürpriz indirimler bekliyor. Piaggio NRG 50, New Liberty ve Liberty S 150 modelleri şehir içinde hayatı kolaylaştırırken Vespa Primavera 50, Primavera 150 ABS, Primavera S 150 ABS, Touring 150 ABS, Sprint S 150 ABS, Vespa Red 125 ABS ve Vespa GTS 150 ABS modelleri tasarımıyla göz dolduruyor. Aprilia RS4 125 4T, RS4 Replica 125 4T ve Tuono 125 modelleri ise sportif kimlikleriyle ön plana çıkıyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here