Park-Gün Taşımacılık’a beş adet Otokar Atlas

2
3292
Renault Trucks

Otokar, hafif kamyon sınıfındaki aracı Atlas Park-Gün Taşımacılık’ın da tercihi oldu.

Otokar, hafif kamyon sınıfındaki kamyonu Atlas ile sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. 8.5 ton azami yüklü ağırlığının ve yüksek istiap haddinin yanı sıra ekonomik motoruyla da dikkat çeken Otokar Atlas, Park-Gün Taşımacılık’ın da tercihi oldu. Katı atık yönetimi, kent ve ilçe çevre temizlik hizmetleri, katı atık toplama ve taşıma hizmetleri veren Park-Gün, filosunu beş adet Otokar Atlas ile güçlendirdi.

Otokar Atlas‘ın teslimat törenine Park-Gün Taşımacılık sahipleri Alev Günday, Uğur Günday, Otokar bayi Mert Başer Otomotiv’in sahibi Veysel Başer, Genel Müdür Ömer Başer ve Satış Müdürü Murat Başarır‘ın yanı sıra Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Kamyon Satış Grup Yöneticisi Murat Özsoy ve Bölge Satış Yöneticisi Seyit Ali Ceylan katıldı. Mert Başer Otomotiv‘de gerçekleştirilen teslimat töreninde hizmet verdikleri sektör gereği dayanıklı, yüksek performanslı ve ekonomik araçlara ihtiyaç duyduklarını ifade eden Park-Gün Taşımacılık’ın sahibi Uğur Günday, Atlas‘ı Otokar markasına duydukları güvenin yanı sıra düşük yakıt tüketimi ve düşük bakım giderleri nedeniyle tercih ettiklerini söyledi. Günday, filolarına kattıkları beş Otokar Atlas‘ı çöp kamyonu ve damperli kamyon olarak kullanacaklarını dile getirdi.

Törende Türkiye genelinde farklı iş kollarında yaygın olarak kullanılan Atlas‘ın kullanıcı beklentileri doğrultusunda özel olarak üretildiğini belirten Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı ise “Atlas’ın sektörün köklü kurumları tarafından tercih edilmesinden büyük bir mutluluk duyuyoruz. Afyon’un haricinde 81 ilde taşıma ve hizmet organizasyonlarında etkin çözümler sunan Park-Gün Taşımacılık’a filolarına kattıkları yeni Atlas’ların hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Otokar Atlas’ın teslimat törenine Park-Gün Taşımacılık sahipleri Alev Günday, Uğur Günday, Otokar bayi Mert Başer Otomotiv’in sahibi Veysel Başer, Genel Müdür Ömer Başer ve Satış Müdürü Murat Başarır’ın yanı sıra Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Kamyon Satış Grup Yöneticisi Murat Özsoy ve Bölge Satış Yöneticisi Seyit Ali Ceylan katıldı.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz