Tokgöz Beton, 30 araçlık yatırımında MAN’ı tercih etti

1
908

Kayseri’nin önde gelen hazır beton firmalarından Tokgöz Beton, 30 araçlık yeni yatırımının tamamında MAN’ı tercih etti. Tokgöz Beton, 30 araçlık siparişinden 14 adet MAN TGS 32.360 hafif mikser ve üç adet 41.420 pompa üstyapılı kamyonu düzenlenen törenle teslim aldı. 13 adet MAN TGS 41.360 mikser üstyapılı kamyon ise mayıs ayı içinde Tokgöz Beton’a teslim edilecek.

Kayseri’deki Tokgöz Beton merkez tesisinde gerçekleştirilen teslimat törenine Tokgöz Beton Tesis Müdürü Olcay Kuzucuoğlu ve İdari İşler Müdürü Talat Abbasoğlu, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Doğucan Suyanı ve Bölge Yöneticisi Nurettin Aktemur ile Şensan Satış Direktörü Mehmet Demir katıldı.

MAN araçların üstün niteliklerinin yanı sıra dayanıklı yapıları ile de inşaat sektöründe tercih edilen ilk markalar arasında yer aldığına dikkat çeken Tokgöz Beton Tesis Müdürü Olcay Kuzucuoğlu, “MAN araçları, herhangi bir aksaklık yaşamadan kesintisiz ve yüksek standartlarda hizmet sunulmasına olanak sağlıyor. Bununla birlikte tüm şartlarda sergilediği yüksek performansına karşın düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleri, yaygın hizmet ağı ile 30 araçlık yatırımımızda MAN’ı tercih ettik.” şeklinde konuştu.

MAN’ın müşterilerini “yaşam boyu iş ortağı” olarak gördüğünü kaydeden MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Doğucan Suyanı ise “MAN bu odağı doğrultusunda uzun soluklu işbirlikleri gerçekleştirir. Tokgöz Beton ile işbirliğimizin de bu kapsamda daha uzun yıllar gelişerek devam edeceğine inanıyoruz.” dedi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here