Toyota deneme sürüşü yapanlara indirim

0
1132

Toyota, eylül ayı kampanyasında Türkiye’de üretilen ve tüm dünyada büyük beğeni ile karşılanan C-HR için özel bir sayfa açıyor.

Eylül kampanyasında Toyota plazalarda C-HR deneme sürüşü gerçekleştirip bu otomobili satın almak isteyenler indirim fırsatından yararlanabiliyor. Bu indirime ek olarak yüzde 0.99 faiz oranı ile 24 ay için 35 bin TL’lik krediden yararlanmak da mümkün oluyor. Ayrıca farklı ödeme ve vade seçenekleri için Toyota Finans üye kuruluşları da her bütçeye özel seçenekler sunuyor.

Toyota‘nın, geçtiğimiz ay Türkiye yollarına çıkan ve ÖTV teşviği ile dizel otomobillerin fiyat seviyesinde sunulan Auris Hybrid için ağustos ayında başlattığı kampanya, eylül ayında da sürüyor. ÖTV teşviği ve kampanya ile büyük indirim avantajı sunan Auris Hybrid’e, 24 ay için yüzde 0,90 faiz oranıyla 30 bin TL’lik kredi olanağı da sağlanıyor.

Toyota Finans’tan “Kişiye özel ödeme çözümleri”

Toyota Finans’ın kişiye özel ödeme çözümleri sayesinde Toyota otomobil sahibi olmak kolaylaşıyor. Toyota Finans sayesinde; Toyota müşterileri gelirlerine göre taksitleri belirleyebiliyor, dilerlerse ara ödeme yapabiliyor ve hatta belirli aylarda taksitlerini düşürebiliyorlar. Toyota Finans’ın sunduğu bu hizmetin yanında ayrıca diledikleri takdirde ödemelerine 2018 yılının mart ayında başlayabiliyorlar. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota satış noktalarında “takas” olanağı da bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz