General Motors Schaeffler’i üçüncü kez Yılın Tedarikçileri etkinliğinde ödüllendirdi

0
285
Schaeffler_GM-2022-Yili-Tedarikáisi-ôdÅlÅ-Gîrsel-1_135437212
General Motors Schaeffler’i üçüncü kez Yılın Tedarikçileri etkinliğinde ödüllendirdi.
Renault Trucks

Schaeffler, General Motors tarafından Teksas’ın San Antonio şehrinde düzenlenen 31’inci Yılın Tedarikçileri etkinliğinde, 2022 Yılın Tedarikçileri ödülüne layık görüldü. Otomotiv endüstrisinde en yüksek kaliteyi sunan tedarikçileri takdir etmek amacıyla düzenlenen bu organizasyonda Schaeffler, üçüncü defa ödül almanın gururunu yaşadı.

Schaeffler, General Motors tarafından geçtiğimiz günlerde Teksas’ın San Antonio şehrinde düzenlenen 31’inci Yılın Tedarikçileri etkinliğinde 2022 yılı tedarikçi ödülüne layık görüldü. Schaeffler’in üçüncü defa kazandığı Yılın Tedarikçileri ödülleri, General Motors’un beklentilerini aşarak fark yaratan ve bu sayede müşterilere yenilikçi teknolojiler ile otomotiv endüstrisinde en yüksek kaliteyi sunan tedarikçileri takdir etmek amacıyla düzenleniyor. General Motors Yılın Tedarikçileri ödüllerinin sahipleri, farklı fonksiyonların temsil edildiği küresel bir General Motors ekibince Ürün Satın Alma, Küresel Satın Alma ve Üretim Hizmetleri, Müşteri Hizmetleri ve Satış Sonrası Hizmetler ile Lojistik gibi alanlardaki şirket performansları değerlendirilerek belirleniyor.

Schaeffler CEO’su Klaus Rosenfeld ödülle ilgili şunları söyledi: “Dünyanın önde gelen tedarikçilerinden Schaeffler, müşterilerine mükemmeli sunmak için var gücüyle çalışıyor. Mükemmelliğe olan tutkumuzun General Motors tarafından bir kez daha takdir edilmiş olmasından onur duyuyor, üstün gayretleriyle bu değerli ödülü kazanmamızı sağlayan ekibimizi alkışlıyorum.

Schaeffler Kıdemli Başkan Yardımcısı ve General Motors Küresel Kilit Müşteri Yöneticisi Jon Jameson, “Bu prestijli ödülü kazanmak için canla başla çalışan General Motors müşteri ekibimiz adına büyük mutluluk duyuyorum. Ekibimiz, General Motors’un koyduğu tedarikçi kriterlerini karşılamak ve aşmak üzere tek bir amaç etrafından birleşti. Geçtiğimiz yıl boyunca yürüttüğümüz sıkı çalışma General Motors nezdinde meyvelerini verdi ve Schaeffler, General Motors tedarikçileri arasında ilk yüzde 0,5’lik dilime girmeye layık görüldü. Başarımızdan büyük mutluluk duyuyor, ekip çalışmamız ve gayretimizle gururlanıyorum.

General Motors Küresel Satın Alma ve Tedarik Zincirinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jeff Morrison ise, “Otomotiv endüstrisinde mücadelelerle geçen bir başka yılın ardından fark yaratan tedarikçilerimizi takdir etmekten büyük heyecan duyuyoruz. Sayısız engeli aşarak dirençli, becerikli ve kararlı olmanın en güzel örneklerini sergilediler. Bu tedarikçiler aynı zamanda General Motors ekibi işbirliğinde sürdürülebilir inovasyona ve gelişmiş çözümlere öncülük etme konusundaki kararlılıklarını da ortaya koydular.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here