Transay Taşımacılık’a 55 adet Mercedes-Benz Sprinter

0
2173

Tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullanan Transay Taşımacılık, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Mengerler Otomotiv aracılığı ile gerçekleşen satışla filosuna 55 adet Mercedes-Benz Sprinter ekledi.

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde gerçekleşen ve Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Taşıtlar Grubu’nun 2016 yılında tek seferde yapılan en büyük alımı olma özelliğini de taşıyan teslimat töreni ile 55 adet Sprinter 15+1 aracı teslim alan Transay Taşımacılık, filosundaki Mercedes-Benz Sprinter sayısını 95 adede, toplam araç sayısını ise 150 adede yükseltti.

Teslimat törenine Transay Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Halim Aydın, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Grup Direktörü Tufan Akdeniz, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. Otobüs, Kamyon ve Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Kıvanç Sanrı, Mengerler Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Burak Ataman ve Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Hüseyin Özcan katıldı.

Transay Taşımacılık firma sahibi Halim Aydın, Mercedes-Benz Türk’e vermiş oldukları kaliteli hizmetten, Mengerler Otomotiv’e katkılarından ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e de sağlamış oldukları kredi olanaklarından dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi: “Türkiye’de sektöründe öncü, sayıları 300’ü aşkın kurumsal müşterimize hizmet vermekteyiz. 2017 yılı hedefimiz 15 milyon TL’lik yeni yatırım yapmaktır. Bu planın 8.5 milyon TL’lik kısmını bugün yaptığımız 55 araçlık yeni alım ile hayata geçirmiş bulunmaktayız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz