Temsa’dan üç şirkete altı Maraton, bir Safir

0
1589

Geçtiğimiz günlerde üç firmaya 5 otobüs teslimatı gerçekleştiren Temsa, Astor Turizm’edört adet Maraton, Kastamonu Güven Turizm’e bir adet Maraton ve bir Safir, Şimtur Turizm’e ise bir adet Maraton teslim etti.

Temsa, geçtiğimiz günlerde üç turizm şirketine yedi adet otobüs teslimatı gerçekleştirdi. Şanlıurfa merkezli Astor Turizm, filosunu Maraton otobüslerle büyüttü. Düzenlenen teslimat töreni ile Astor Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Adnan As’a Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci tarafından 2+1 koltuklu dört adet Maraton teslim edildi. Adnan As, “Son teslim aldığımız otobüsler ile filomuzdaki Maraton sayısı ise sekize ulaştı. Filomuzda Maraton dışında 23 otobüs daha var. Toplam araç sayımız ise 31.” dedi.

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de yaptığı açıklamada Astor Turizm ile işbirliklerinin 2016 yılında iki adet Maraton ile başladığını belirterek, “2016 yılında ilk olarak Adnan As’a 2+1 koltuklu Maraton araçlarımızı teslim ettik. Daha sonra 2017 yılında dört adet Maraton ile işbirliğimiz devam etti. Bu yılda işbirliği süreci dört adet Maraton ile sürüyor. Temsa markasını tercih etmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni Maraton araçlarımız Astor Turizm’e hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

Adnan As, Temsa tercihlerinin nedenini şöyle açıkladı: “Tercihimizde en önemli etkenlerden biri Temsa’nın yerli marka olması. 2016 yılında başladığımız işbirliği süreci ile Maraton araçlarımızın performansından büyük bir memnuniyet duyduk. Yolcularımız da araçların konfor düzeyinden memnun. Bu memnuniyet yeni yatırımlarda tercihimizi Maraton araçlardan yana olmasına sağladı. Filodaki diğer araçları da Maraton’a dönüştürme planımız var. Hedefimiz kısa vadede filomuza 20 Maraton daha katmak.

Düzenlenen teslimat töreni ile Astor Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Adnan As’a Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci tarafından 2+1 koltuklu dört adet Maraton teslim edildi.

Kastamonu Güven’in ilk Temsa yatırımı

33 yıldır şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren Kastamonu Güven Turizm, filosuna bir adet Maraton ve bir adet Safir ekledi. Teslimatı Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, firma sahibi Abdullah Çatal’a gerçekleştirdi.

İlk defa Temsa yatırımı gerçekleştirdiklerini söyleyen Abdullah Çatal, “Temsa’nın yerli marka olması, bagajının büyük ve alım imkanlarının uygun olması tercihimizde etken oldu. Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci’nin ilk defa gerçekleşen bu işbirliğinde katkısı çok büyük. İşbirliğimiz bundan sonra da devam edecek.” dedi.

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de Temsa ailesinin yeni iş ortakları ile her geçen gün büyümesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Kastamonu Güven ile bu bizim ilk işbirliğimiz. Bu bize ayrı bir gurur ve mutluluk veriyor. Abdullah Çatal’a Temsa tercihlerinden dolayı da teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte Kastamonu Güven Turizm’in her zaman yanında olacağız. Maraton ve Safir aracımız hayırlı ve uğurlu olsun, bol kazançlar getirsin.” dedi.

Kastamonu Güven Turizm, filosuna bir adet Maraton ve bir adet Safir ekledi. Teslimatı Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, firma sahibi Abdullah Çatal’a gerçekleştirdi.

Şimtur Turizm’e dördüncü Maraton

15 yıldır şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığı alanında Pamukkale Turizm bünyesinde hizmet veren Şimtur Turizm, Maraton yatırımlarına devam ediyor. Daha önce iki adet Maraton ve bir adet Safir alan firma, dördüncü Maraton’u filosuna ekledi.

Şimtur Turizm firma sahibi Yılmaz Şimşek, geçtiğimiz hafta içinde otobüsü Temsa Bölge Satış Yöneticisi ve Ant Oto İstanbul Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar’dan teslim aldı. Pamukkale Turizm bünyesinde üç adet Maraton aracının hizmet verdiğini kaydeden firma sahibi Yılmaz Şimşek, beş adet daha Maraton araca yönelik görüşmelerde bulunduklarını söyledi. Şimşek, “Bursa merkezli olarak 1998 yılından beri personel ve öğrenci taşımacılığı alanında faaliyet gösteriyoruz. Şu an filomuzda 60’ın üzerinde araç var. Aldığımız bu araç dördüncü Maraton. Üçü Pamukkale Turizm’de, bir Maraton ise turizm taşımacılığı alanında hizmet veriyor. Daha önce Safir araçları kullandık. 2016 yılında ise ilk Maraton aracımızı aldık. Duyduğumuz memnuniyet ile yeni yatırımlarda da tercihimiz Maraton olmaya devam ediyor. Araçların rahat ve konfor düzeyinin yüksek olması bizi Maraton’a yönlendiriyor. Bu işbirliğinde Temsa satış ve pazarlama ekibinin büyük katkısı oldu. Temsa yatırımlarımız devam edecek.” dedi.

Pamukkale Turizm bünyesinde hizmet veren Şimtur Turizm, Maraton yatırımlarına devam ediyor. Daha önce iki adet Maraton ve bir adet Safir alan firma, dördüncü Maraton’u filosuna ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here