Netlog Lojistik Grup, Scania’yı tercih etti

0
2774
Renault Trucks


Türkiye’nin en büyük uluslararası lojistik ve taşımacılık firmaları arasında yer alan Netlog, araç filosunu Scania R450 çekicilerle güçlendirdi.

Uluslararası kara, deniz, hava taşımacılığı alanlarında Türkiye’nin öncü taşımacılık firmalarından Intercombi Uluslararası Taşımacılık’ı ve soğuk zincir lojistik şirketi Polar Express’i bünyesinde bulunduran Netlog Lojistik, 800’ün üzerinde araçtan oluşan filosuna 10 adet Scania R 450 çekici ekledi.

Scania çekiciler Netlog’a firmanın Hadımköy tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. Törene Netlog Lojistik Grup Araç ve Teknik Destek Genel Müdürü Ali İstanbullu, Netlog Ağır Ticari Bakım Müdürü Erdal Mantaroğlu ve Doğuş Otomotiv Scania Servis Müdürü Gökhan Altun ile Scania bölge yöneticileri Volkan Kahya ve Ali Süner katıldı.

Operasyonlar kesintisiz devam etmeli

Yeni Scania çekicileri teslim alan Netlog Lojistik Grup Araç ve Teknik Destek Genel Müdürü Ali İstanbullu, sürekli büyüme odaklı bir firma olduklarını belirterek, “Hedefimiz Türkiye’de ve Avrupa’da pazarımızı daha da büyütmek. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmek öncelikli işimiz. Araçlarımızın kesintisiz ve arızasız yolda olmalarını istiyoruz. Bu nedenle parça bulunabilirlik ve servis süreleri bizim için oldukça önemli. Filomuzda 700’den fazla çekici araç var. Scania’yı filomuza ilk kez dahil ediyoruz. Scania’yı tercih etme nedenimiz yüksek kalitede sorunsuz bir araç olması, parça bulunabilirliği ve geniş servis ağı. İşbirliğimizin devam edeceğini ümit ediyoruz.” dedi.

Verimlilik için sürücü eğitimleri de vereceğiz

Doğuş Otomotiv Scania Servis Müdürü Gökhan Altun ise Türkiye’nin en büyük taşımacılık firmalarından biri olan Netlog ile gerçekleştirdikleri bu işbirliğinden duydukları mutluluğu dile getirerek “Teslimatını gerçekleştirdiğimiz araçlarımızı daha verimli kullanmaları için sürücülere yerinde eğitimler vereceğiz. Böylelikle araçlarımızın yüksek verimliliğini daha iyi anlatabileceğiz.” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz