Hicri Ercili’ye Türkiye’nin en hafif Volvo Trucks çekicisi

0
1897
Volvo-trucks-TIM_Hicri_Ercili__1_
Volvo Trucks, lojistik firması Hicri Ercili’ye hafifletilmiş Volvo FM 460 4x2 çekici satışı gerçekleştirdi.
Renault Trucks

Volvo Trucks, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık faaliyetleri yürüten Hicri Ercili firması için özel olarak hafifletilmiş Volvo FM 460 4×2 çekici satışı gerçekleştirdi. Volvo Trucks’ın gerçekleştirdiği modifikasyonlar sayesinde Volvo FM 460 4×2 çekicinin performans, güvenlik ve konforundan taviz verilmeden hem yükleme sığası hem de sefer başına kazanç artışı sağlanmış oldu.

Türkiye’de distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yaptığı Volvo Trucks, firmaların ihtiyacına uygun çekici ve kamyonlar sunmaya devam ediyor. Araçlarda güvenlik ve performanstan taviz vermeden, farklı sistem ve donanımların seçimi, parçaların farklı konumlandırma imkanı gibi modifikasyon olanakları sayesinde rakiplerinden farklılaşan Volvo Trucks, lojistik firması Hicri Ercili’ye hafifletilmiş Volvo FM 460 4×2 çekici satışı gerçekleştirdi.

Volvo-trucks-TIM_Hicri_Ercili__2_
Hicri Ercili için özel olarak hafifletilen Volvo Trucks çekici, Hicri Ercili Lojistik Müdürü Şenol Durna’ya Temsa İş Makinaları Marmara Bölge Müdürü Bora Gür tarafından teslim edildi.

Volvo Trucks yitkililerinin açıkladığına göre şu anda Türkiye’de bulunan en hafif çekici olma özelliğini taşıyan Volvo FM 460 4×2, ağırlıklı kimyasal maddeler üzerine yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık faaliyetleri yürüten Hicri Ercili’nin yükleme sığasını artırma beklentisine paralel olarak tasarlandı. Alüminyum treyler bağlantı braketi, alüminyum hava tankları, alüminyum jantlar, hafifletilmiş 5. teker, hafif tipte disk frenler ve şasi çerçevesi ve hafifletilmiş arka dingil gibi düzenlemeler sayesinde dayanıklılık ve güvenlikten ödün verilmeden azami konfor ve düşük yakıt tüketimi değerleri sağlanmış oldu. Yapılan bu düzenlemeler sonrasında, boş ağırlığı 6 tona kadar indirilebilen çekicilerin yükleme sığası artmış olduğundan sefer başına kazanç artırılarak, yıllık gelirde kayda değer bir avantaj sağlanabiliyor.

Ürünlerinde yüksek performans ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan Volvo Trucks, tüm modellerinde kullanıcısına azami konfor sunmasıyla da farklılaşıyor. Volvo FM serisi çekiciler; yataklı kabini, havalı kabin süspansiyonu, süspansiyonlu sürücü koltuğu, standart klima birimi, yardımcı kabin ısıtıcısı ve konforlu yatak ile tüm sürücülerin yorulmadan sürüşüne ve araç içinde dinlenmelerine olanak sağlayacak şekilde tasarlandı.

Volvo FM 460 4×2 çekicide bulunan 13 litre 460 beygir Euro 6 ölçütündeki motor, I-Shift otomatikleştirilmiş şanzıman, retarder, ADR taşımacılığına uygun opsiyon paketi, uyarlanabilir hız sabitleyicisi (ACC), acil frenleme sistemi ile birlikte önden çarpışma önleyici ikaz sistemi ve şerit takip desteği gibi güvenlik donanımlarına ek olarak Hicri Ercili’nin ihtiyaçlarına uygun şekilde yapılan tüm değişiklikler güvenlik, konfor ve kazanç beklentilerini en üst düzeyde karşılar hale getirildi.

Hicri Ercili için özel olarak hafifletilen Volvo Trucks çekici, Hicri Ercili Lojistik Müdürü Şenol Durna’ya Temsa İş Makinaları Marmara Bölge Müdürü Bora Gür tarafından teslim edildi.

Hicri Ercili Lojistik Müdürü Şenol Durna, taşımacılıkta hafif kamyonların önemine vurgu yaparak, şunları söyledi: “50 yıla yakın süredir taşımacılık yapıyoruz. Verimlilik ve sefer başına maliyetleri düşürmek bizim için çok önemli. Bu yüzden yükleme sığamızı artıracak hafif kamyonlar öncelikli tercihimiz. Kullandığımızı aracı hafifletirken güvenlik ve konfordan taviz vermeden beklentimizi karşılayan Volvo Trucks’ı tercih ettik. Hem Volvo Trucks’a hem de Temsa İş Makinaları’na bize azami kazanç sağlayacak çözümü sundukları için teşekkür ederiz.

Temsa İş Makinaların Marmara Bölge Müdürü Bora Gür ise tercih edilmekten dolayı memnuniyetini ve teşekkürlerini dile getirerek, “Müşterilerimizle uzun soluklu işbirliğini önemsiyoruz. Volvo Trucks olarak, ‘İyiler Daima Kazandırır’ diyoruz ve müşterilerimize kalite ve performanstan taviz vermeden risksiz kazanmanın anahtarını sunuyoruz. Sürüş kabininden motor aksamına kadar, performans ve güvenliği etkilenmeyecek şekilde hafifletebileceğimiz bütün parçaları tek tek irdeleyerek ilerledik ve müşterimize istediğini vermeyi başardık. Bundan sonrasında da satış sonrası hizmetlerimizle de her zaman Hicri Ercili’nin yanında olacağız.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz