Keolis / Autocars Dominique / BE Green konsorsiyumu Paris’te elektrikli otobüs hattı işletecek

0
432
E-bus-picture_Paris-15th
22 yolcu sığalı elektrikli minibüsler, 240 bin oturanla başkentin 20 bölgesi içinde en yoğun nüfusa sahip olan 15’inci bölgede haftada yedi gün hizmet verecek.

Keolis / Autocars Dominique / BE Green konsorsiyumu, Paris’in 15’inci bölgesinde yüzde 100 elektrikli otobüs hattı işletmek için sözleşme imzaladı. 59 aylık sözleşme 1 Şubat 2020’de başlayacak ve 31 Aralık 2024’te sona erecek. Özellikle yolcu bilgisi anlamında Paris’te yaşayanlara yeni çözümler sunmak, Keolis’in Paris’te ve çevresinde en önemli hareketlilik oyuncularından biri olma hedefinde bir başka adımı temsil ediyor.

Yüzde 100 elektrikli otobüs hattı  

Defibrilatörler ile donatılan ve hareket yeteneği düşük insanların binebileceği 22 yolcu sığalı elektrikli minibüsler, 240 bin oturanla başkentin 20 bölgesi içinde en yoğun nüfusa sahip olan 15’inci bölgede haftada yedi gün hizmet verecek. Keolis, yolculara dinamik yolcu bilgisi sunacak. Bir uygulama, yolculara en yakın durakta bir sonraki hizmeti tanımlama ve harita üzerinde yaklaşan aracı görüntüleme olanağı sağlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here