Mercedes-Benz Türk’ten otobüs teslimatları

0
1817
MBT-Duzce-Guven-Teslimat

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, Abdülrezzak Savgu’ya teslim edildi. Teslimat sırasında Conecto otobüslerin yüksek dayanıklılığına ve düşük yakıt ekonomisine vurgu yapıldı. Abdülrezzak Savgu, Mercedes-Benz ile yapılmış olan bu birlikteliğin yarattığı ayrıcalık hissini dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk bayi Hasmer tarafından Düzce Güven Turizm’e satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 Savaş Karadağ’a teslim edildi. 2018 yılına hızlı bir giriş yapan Düzce Güven Turizm, filosundaki Mercedes-Benz marka araçların sayısını artırmaya devam ediyor. Savaş Karadağ, 2018 model yeni Tourismo araçların sahip olduğu gelişmiş özelliklerin beklentilerini oldukça karşıladığını dile getirdi. Teslimat sırasında 2018 model Tourismo’ların önceki modellerine göre daha üstün olan yakıt tasarruf performansına ayrıca vurgu yapıldı.

Mercedes-Benz Türk bayi Sivas Motorlu Araçlar tarafından Malatya Medine Turizm’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 Ali Keskin’e teslim edildi. Teslimat esnasında, geçtiğimiz ocak ayında müşterilerin karşısına çıkan ve oldukça büyük beğeni toplayan Tourismo araçların yenilikçi özelliklerine vurgu yapıldı. Ali Keskin, yeni Tourismo 16 RHD 2+1 aracı filolarına katmış olmaktan dolayı gurur duyduğunu ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz