Mercedes-Benz Türk, “Kuru Pilav Günü”nde kamyon şoförleri ile buluştu

0
1313
Renault Trucks


Mercedes-Benz Türk, Çatalca Tır Parkı’nda kamyon şoförleriyle bir araya geldi. Düzenlediği geleneksel “Kuru Pilav Günü”nde 450 kamyon şoförünü ağırlayan Mercedes-Benz Türk, yıl boyu etkinliklere devam edecek.  

Mercedes-Benz Türk, yıl boyunca kamyon dinlenme tesislerinde kamyon şoförleri ile bir araya gelerek “Kuru-Pilav Günü” etkinliği organize ediyor.

Mercedes-Benz Türk önceki yıllarda büyük ilgi gören ve başarıyla tamamlanan “Kuru-Pilav Günü” etkinliğine bu yıl yeniden başladı ve ilk durak olarak Çatalca Tır Parkı’nda kamyon şoförleri ile buluştu. 18 Mayıs’ta gerçekleştirilen etkinlikte Mercedes-Benz Türk yönetici ve çalışanları 450’yi aşkın kamyon şoförü ile bir araya geldi. Katılımcılar etkinlikte gün boyunca çeşitli ikramlarla ağırlandılar.

Etkinlikte, katılımcılar Mercedes-Benz Türk yetkilileri ve kamyon ürün grubu temsilcileri ile birebir iletişim kurma fırsatının yanı sıra çeşitli hediyelere de sahip olma şansını yakaladılar.

2016 yılında piyasaya sürülen Mercedes-Benz Türk’ün Euro 6 motorlu araçları Actros, Arocs ve Atego’nun birçok sürümü bu konvoyda yer alıyor. Konvoyun ekim sonuna kadar 10’dan fazla ili ziyaret etmesi planlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz