Özkancalar’ın tercihi Kässbohrer

0
2665

Hızlı ve sorunsuz ürün anlayışıyla hizmet veren Tırsan, yarım asırdır kırma-eleme tesisi işleten köklü firmalardan Özkancalar’ın da tercihi oldu. Firma yaptığı son alımda filosuna 10 adet Kässbohrer marka K.SKS B damper yarı treyler kattı.

İstanbul Anadolu yakasının en büyük kırma-eleme tesislerine sahip firmalarından biri olan ve yarım asırdır faaliyet gösteren Özkancalar Gıda İnş. Kuyum. Mad. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. de Tırsan’ı tercih ederek filosunda bulunan 17 adet Tırsan Damper’e 10 adet Kässbohrer K.SKS B Damper daha ekledi. Son alımla birlikte firmanın filosundaki Tırsan markalı ürün sayısı 27 oldu.

Geleceğe Yatırım Yapıyoruz

Özkancalar’ın aldığı 10 adet K.SKS B Damper, Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törenle teslim edildi. Teslimat törenine Özkancalar Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Özkanca, Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Özkanca ve DAF-Tırsan Satış Yöneticisi Akgün Nuhoğlu katıldı. Özkancalar Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Özkanca, teslimat töreninde yaptığı konuşmada, sektörde 50 yıldır faaliyet gösterdiklerini ve yatırım kararı alırken, kendilerini bir 50 yıl daha ileri götürecek bir markayı tercih ettiklerini söyledi. “Türkiye’de üretilen ve ülkemizin markası olan Tırsan bugüne kadar her koşulda yanımızda durdu. Tırsan, bizi anlayan, ne istediğimizi bilen ve aynı hedefleri paylaştığımız bir marka. Tabii ürün ve hizmet kalitesiyle de rakipsiz olunca tek seçenek Tırsan oluyor.” diyen Özkanca, diğer tercih nedenlerini de şöyle açıkladı: “İşimiz gereği zor şartlar altında çalışıyoruz ve araçlarımız her gün binlerce ton yük taşıyor. Bu yüzden sağlam ve sorun çıkarmayan araçlara ihtiyacımız var. Tozlu, çamurlu ve engebeli şartlar altında en iyi performansı Tırsan ürünlerden aldık ve bugüne kadar hiç sorun yaşamadık. Bundan sonra da Tırsan ürünleri ile yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz