Mercedes-Benz Türk’ten TOFED’e araç desteği

0
2005

Mercedes-Benz Türk ile Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) arasında özel bir anlaşma gerçekleştirildi. Bu anlaşma kapsamında Mercedes-Benz Türk, TOFED’e Vito Tourer makam aracı tahsis etti.

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Birol Özcan, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu ve Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan katıldı.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, otobüsçülük sektörünün temsili, değişen ihtiyaçların tespiti ve önlemlerin etkin bir şekilde alınması konusunda TOFED’in çalışmalarını yakından takip ve takdir ettiklerini, bu süreç dahilinde TOFED’i desteklemekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Birol Özcan da törende Mercedes-Benz Türk’e gösterdikleri ilgiden, destekten ve işbirliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz