Güler Nakliyat da Krone’yi seçti

0
2468

40 yıldır lojistik sektöründe faaliyet gösteren Güler Nakliyat, treyler tercihini Krone’den yana yaptı ve 420 treylerden oluşan filosuna 14 adet Krone Profi Liner ekledi. Krone Tire fabrikasında en çok üretilen ürün olan Profi Liner, en küçük ayrıntısına kadar kaliteli seri üretim parçaları ile tasarlanıyor.

İzmir Tire’de Krone üretim tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, Güler Nakliyat firma sahibi Naci Güler ve Krone Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Cenk Rona ile Güler Nakliyat’tan Durmuş Güler ve Mahmut Dündar katıldı.

2016’da TREDER verilerine göre en büyük dört treyler markası içinde satışlarını ve yurtiçi pazar payını artıran tek treyler markası olduklarının altını çizen Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, “Bu başarımızın ardında müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi kavramak, onlara her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek yatıyor. Güler Nakliyat’a bizimle çalışmayı tercih ettikleri için teşekkürlerimi iletiyorum. Bu yıl da kalitemizden ödün vermeden, yeni yatırımlarımızla Türkiye’ye ve Türk lojistik sektörüne hizmet etmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Krone ile çalışmaktan son derece memnun olduklarını dile getiren Güler Nakliyat firma sahibi Naci Güler ise şunları söyledi: “40 yıldır hizmet verdiğimiz taşımacılık sektöründe kaliteden ödün vermeden işimizi en iyi şekilde yapabilmek için çalışıyoruz. Krone, dayanıklı ve sağlam araçlarıyla ön plana çıkan bir marka. İkinci el değeri ve satış sonrası hizmet kalitesi de bizim için oldukça önemli. Tire’de çok modern bir tesiste üretim gerçekleştiriyorlar. Tüm Krone yetkililerine teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz