Altaş Temizlik’e 14 Otokar Atlas

1
1899

Araç teslimatlarında hız kesmeyen Otokar, Altaş Temizlik’in ikinci kez tercihi oldu. Yol süpürme aracı olarak kullanılacak 14 adet Atlas teslimatı, Otokar bayi Gaziantepli Kardeşler tarafından gerçekleştirildi.

Otokar Atlas, Altaş Temizlik’in ikinci kez tercihi oldu. Türkiye’nin farklı bölgelerinde çöp toplama ve nakli, cadde ile sokakların temizlenmesi, konteynerlerin yıkanıp dezenfekte edilmesi gibi atık yönetimi konusunda belediyelerin iş ortağı konumunda olan Altaş Temizlik, filosuna 14 Atlas daha kattı. Yol süpürme aracı olarak kullanılacak Otokar Atlas, Otokar bayi Gaziantepli Kardeşler Kamyon Bölge Satış Müdürü Gökhan Aytemiz tarafından Altaş Temizlik Satın Alma Yetkilisi Mehmet Düzcü‘ye teslim edildi.

Geçtiğimiz yıl filolarına kattıkları Otokar Atlas‘ın sahip olduğu güçlü donanımların yanı sıra Otokar’ın satış sonrası hizmetlerinden duydukları memnuniyet nedeniyle tekrar Atlas‘ı tercih ettiklerini kaydeden Mehmet Düzcü, Atlas‘ın gelişmiş güvenlik özellikleri, güçlü motoru ve düşük bakım giderleriyle de rakiplerinden ayrıştığını söyledi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz