Mercedes-Benz Türk REW Fuarı’na katıldı

0
1433

Mercedes-Benz Türk, 16-19 Mart tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 13. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı’na katıldı.

Yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık 12 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarda, son teknoloji ürün ve hizmetlerin yanı sıra sektörün gündemindeki konuların görüşüldüğü konferanslar düzenlendi. Mercedes-Benz Türk uzun yıllardır katıldığı REW Fuarı’nda sektör temsilcileri ile buluşarak katı atık toplama alanına yönelik geliştirdiği en güncel teknolojik ürünlerini anlattı.

Çevrenin ve yaşamın geleceğini bugünden şekillendiren en son teknolojilerin sergilendiği fuarda Mercedes-Benz Türk Kamyon Ürün Yönetimi Kısım Müdürü Cüneyt Uslu, ziyaretçi ve katılımcılara ürün ve hizmetleri hakkında açıklamalarda bulundu. Cüneyt Uslu, “Yeni araçlarımızla atık yönetimi faaliyetleri yapan kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına yanıt verebilen esnek, şehiriçinde rahat kullanılabilen, yüksek manevra kabiliyetine sahip araçlarımızın sektörde fark yaratacağına inanıyoruz. Bu yeni araçları bu sebeple konfigüre ettik. Araçlarımızı anlatmak ve sektör temsilcileriyle bir arada olabilmek için buradayız.” dedi.

Çevre dostu BlueTec Euro 6 motor teknolojisinin kullanıldığı yeni Mercedes-Benz kamyonları Atego 1621 ve Arocs 2032 bu sınıfın ilgisini çeken en önemli ürünler oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz