DNT Uluslararası Nakliye’ye 115 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus

0
1136
Tirsan-DNT
Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve DNT Uluslararası Nakliye Yönetim Kurulu Başkanı Önder Manisalı
Renault Trucks
Volvo Trucks

Denizli’nin köklü firmalarından DNT Uluslararası Nakliye, son bir yılda filosuna 115 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus Treyler ekledi. 

Tırsan’ın DNT Uluslararası Nakliye firmasına gerçekleştirdiği teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin NuhoğluDNT Uluslararası Nakliye Yönetim Kurulu Başkanı Önder ManisalıYönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Manisalı ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi. 

Teslimat töreninde DNT Uluslararası Nakliye’nin faaliyetleri hakkında da bilgi veren DNT Uluslararası Nakliye Yönetim Kurulu Başkanı Önder Manisalı, “Firmamız, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için 2004 yılında Denizli’de kurulmuştur. Bu amaçla müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak hizmetlerimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek için çalışıyoruz. Taşıma modellerimiz ve taşıma esnasında verdiğimiz tüm lojistik hizmetlerimiz müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklıdır. Bu nedenle treyler yatırımlarımızda ilk tercihimiz Tırsan. Tırsan araçlarının sahip olduğu çatı kaldırma özelliği sayesinde gabari kısıtlaması olan yurt dışındaki ülkelerde standartlara uygun şekilde taşımacılık yapabiliyor, ayrıca yükleme ve boşaltma operasyonlarımızı da kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Böylece zamanda tasarruf ediyor, büyük avantaj elde ediyoruz. Öte yandan Tırsan araçlarının yüksek ikinci el değeri sayesinde alırken de satarken de kazanıyoruz. Tırsan’ın firmamıza sağladığı kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetlerden de çok memnunuz. Tırsan ile sürdürdüğümüz başarılı işbirliğimizin ilerleyen dönemlerde de artarak devam edeceğine inancımız tam.” dedi.     

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here