Şahin Nakliyat, Tırsan treyler sayısını 250’ye çıkardı

0
269
Tirsan-sahin
Şahin Nakliyat, son yatırımı ile tamamı Tırsan olan filosuna 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus Treyler ekledi.

Gaziantep’in köklü firmalarından biri olan Şahin Nakliyat, son yatırımı ile tamamı Tırsan olan filosuna 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus Treyler ekledi.

Adapazarı Fabrikas’ında teslimatlarına devam eden Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Şahin Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Memik Hilmi Taner, Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Taner, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Tırsan Treyler Satış Uzmanı Orkun Demir katılım gösterdi.

Şahin Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Memik Hilmi Taner, yaptığı açıklamada “Bugün burada 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlarımızı teslim almak için bir araya geldik. Yapmış olduğumuz son yatırımımız ile birlikte tamamı Tırsan araçlarından oluşan filomuzun sayısı 250 adede yükseldi. Tırsan, bizim 35 seneyi aşkındır tek çözüm ortağımız, öncelikle bunun en önemli nedeni  araçlarına duyduğumuz güven ve her daim memnun kaldığımız hizmetleridir. Ayrıca, Tırsan araçlarının operasyonlarımızın esnekliğini destekler şekilde intermodal taşımacılığa uygun olması tren yükleme sistemiyle düşük işletme maliyeti ve yüksek ikinci el değeri ile her zaman firmamıza avantaj sağlaması da Tırsan’ı tercih etmemizdeki en önemli diğer nedenlerdir. Tırsan ile yıllardır süren başarılı işbirliğimizin ileriki dönemlerde de devam edeceğine inanıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here