Tırsan, Solutrans Fuarı’na katılıyor

1
284
Kassbohrer-SBT
Tırsan, bünyesinde yer alan Kässbohrer ile 16-20 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın Lyon kentinde düzenlenecek Solutrans Fuarı'nda yer alıyor.

Fuar katılımlarına hız kesmeden devam eden Tırsan, son teknoloji ile donatılmış Avrupa’nın en geniş ürün gamını 16-20 Kasım tarihleri ​arasında Fransa’nın Lyon şehrinde gerçekleşecek Solutrans Fuarı‘nda sektörle buluşturuyor.

Tırsan, bünyesinde yer alan Kässbohrer ile 16-20 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın Lyon kentinde düzenlenecek Solutrans Fuarı’nda bu yıl da yerini almaya hazırlanıyor. 2015 yılından bu yana Solutrans fuarına katılan Tırsan, genel kargo, soğuk zincir, inşaat ve sıvı ürün taşımacılık sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılayan en geniş ürün gamı ile 55’ten fazla ülkedeki müşterilerinin çok yönlü ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Tırsan’ın Kässbohrer satış ekibi, fuarda Dampersiz Silo K.SSL 38, S700MC çelikten tasarlanmış 3 dingilli Mega Uzayan Platform K.SPA M, Plywood Kutu K.SBT ve 3 dingilli uzar low-bed K.SLA araçlarını sergileyecek.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here