Oyak Renault’ya mühendislik ödülü

0
2240

Oyak Renault, tüm dünyadaki Renault Grubu mühendislikleri arasında düzenlenen ve Müşteri Memnuniyeti Planı çerçevesinde gerçekleştirilen PSC Engineering Awards’da en iyi mühendislik uygulaması ödülü alarak Türk mühendisliğinin gücünü gösterdi.

Türkiye’nin en büyük otomobil üreticisi Oyak Renault, Türk mühendisliğinin gücünü ve kalitesini, Renault’nun dünyadaki tüm mühendislik merkezlerinin katıldığı ve Renault Grubu Mühendislik Okulu nezdinde Fransa Technocentre’da düzenlenen PSC Engineering Awards’da kanıtladı.

Renault’nun dünyadaki tüm mühendislik merkezlerinin 80’den fazla öneri ile katıldığı ve en iyi mühendislik uygulamalarının seçildiği değerlendirmede, algılanan kalitenin artırılmasına yönelik eylem fikrini ortaya koyan ve yapılan çalışmalarla bunun gerçekleşmesini sağlayan beş Oyak Renault  Mühendislik Direktörlüğü çalışanı Algılanan Kalite dalında en iyi mühendislik uygulaması ödülü aldı.

Alınan ödülle ilgili açıklamada bulunan Oyak Renault Mühendislik Direktörü Murat Taşdelen, “Ödülün Oyak Renault mühendisliğine ve Türkiye’ye verilmesi bizim için büyük bir gurur kaynağı oldu. Oyak Renault olarak Türk mühendisliğinin kalitesini ve yapabileceklerini bu uluslararası mühendislik ödülü ile birlikte tekrar kanıtlamış olduk.” dedi.

Ödüle layık görülen Oyak Renault mühendislerinden Mahmut Şenaltun, Semih Saygan, Görkem Vardar, Aret Malatyalı ve Taner Güler, Renault Grubu Fransa Merkezi tarafından verilen sertifika ve plaketi almaya hak kazandı.

Oyak Renault Mühendislik Direktörü Murat Taşdelen

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz