Orman Genel Müdürlüğü’ne 4 adet Volvo FMX 500 8×4 kamyon

0
2370
volvotrucks_TIM_VT_OGM___1_
Volvo Trucks, Orman Genel Müdürlüğü’ne Devlet Malzeme Ofisi aracılığı ile 4 adet Volvo FMX 500 8x4 satışı gerçekleştirdi.

Volvo Trucks, Orman Genel Müdürlüğü’ne Devlet Malzeme Ofisi aracılığı ile 4 adet Volvo FMX 500 8×4 satışı gerçekleştirdi. Volvo FMX 500 8×4 kamyonların, engebeli arazilerde ve yüksek tonajlarda azami hareket kabiliyetine sahip olması Orman Genel Müdürlüğü’nün tercihinde etkili oldu.

Her türlü koşulda yüksek performans ve verimlilik sağlayan kamyonlarıyla gerek özel gerekse kamu sektörünün vazgeçilmez tercihi olan Volvo Trucks, satışı nisan ayında Orman Genel Müdürlüğü’ne yapılan 4 adet Volvo FMX 500 8×4 iş makinası taşıma kamyonu teslimatı gerçekleştirdi. Kamyon, çekici ve yangın arazözü olmak üzere filosunda toplam 1480 adet kamyon bulunan kurum, Volvo Trucks’ın müşterilerine her türlü çalışma koşuluna uygun, terzi usulü araç sunabilmesi nedeniyle markayı tercih etti. Orman Genel Müdürlüğü’ne teslim edilen araçlar, coğrafyasında zorlu dağ yollarını barındıran Artvin, Trabzon, Giresun ve Zonguldak Orman İşletmeleri’nde gerek yangın gerekse yol yapımına destek olmak üzere hizmet verecek.

volvotrucks_TIM_VT_OGM___2_
Volvo Trucks, satışı nisan ayında Orman Genel Müdürlüğü’ne yapılan 4 adet Volvo FMX 500 8×4 iş makinası taşıma kamyonu teslimatı gerçekleştirdi.

En zorlu koşullarda, çamura saplanmadan ağır yükleri taşıyabilmek için tasarlanmış olan Volvo FMX, performans, dayanıklılık, güç ve yakıt tasarrufunda rakiplerini geride bırakıyor. Optimize edilmiş motor, otomatik çekiş kontrolü, yakıt tasarrufu sağlayan şasi ve akıllı şanzıman ile yakıt verimliliği sunarken engebeli ve zorlu arazi koşullarında da sürücü ve sürüş güvenliğinin yanı sıra konforu da göz ardı etmiyor. Ayrıca Volvo Trucks’a özel Otomatik Çekiş Kontrolü, Volvo Dinamik Direksiyon Sistemi, 52 ton teknik kapasite, karınca vites gibi özellikleriyle zorlu arazi koşullarında dahi yüksek hareket kabiliyeti sağlıyor.

Orman Genel Müdürlüğü’nde yapılan teslimat töreninde Volvo Trucks Üst Yapı ve Kamu Saha Satış Müdürü Emrah Kutlu ile Orman Genel Müdürlüğü yetkilileri yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here