IVECO, Antalya’da yeni tesisini açtı

1
1025
iveco_samko_on_cephe
IVECO'nun Antalya'daki yeni tesisi hizmete açıldı.

IVECO, 27 Nisan’da açılışını gerçekleştirdiği Antalya yetkili servisi SAMKO’nun yeni tesisi ile Antalya ve bölgesindeki varlığını güçlendirdi.

IVECO’nun Türkiye’deki en eski yetkili servislerinden biri olan SAMKO Otomotiv sürekli olarak kendini yenileyerek ağır vasıta sınıfına daha iyi hizmet verebilmek için Antalya-Burdur karayolu üzerinde yeni bir tesis yatırımı gerçekleştirdi.

SAMKOKurdela
Açılış kurdelesi Nevzat Kaya, Ramazan Uyanık, Selçuk Göçmez, Mustafa Bilgiç, Tansu Giz, Ali Şahin ve Bilal Oktar tarafından kesildi.

Düzenlenen açılış töreninde SAMKO Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Oktar şunları söyledi: “Biz IVECO’nun güçlü geleceğine inanıyoruz ve bugün yeni tesisimizi IVECO’nun en yeni ürünleri tanıtarak açmaktan mutluluk duyuyoruz. 2200 metrekaresi açık alana sahip olan tesis 1950 metrekare kapalı alana sahip olup, toplamda 4000 metrekareye oturmaktadır. 850 metrekare servis alanı ile aynı anda 15 araca hizmet verebilecek kapasitede. Tesiste 27 kişi çalışıyor.

IVECOAntalya3
SAMKO Otomotiv sürekli olarak kendini yenileyerek ağır vasıta sınıfına daha iyi hizmet verebilmek için Antalya-Burdur karayolu üzerinde yeni bir tesis yatırımı gerçekleştirdi.

Tesisin ön tarafında ayrıca araç teşhirine imkan veren 300 metrekare modern kapalı showroom bulunuyor ve IVECO’nun Antalya satış faaliyetleri IVECO’nun güçlü bayilerinden Şahinler Otomotiv tarafından burda yürütülüyor. Ege bölgesinin önde gelen IVECO bayisi olan Şahinler tüm ticari araç sınıflarında uzmanlaşmış ekibi ile IVECO’nun ürün yelpazesindeki tüm modellerinin satışını gerçekleştiriyor.

SAMKOPlaket
Plaket takdim töreninde Nevzat Kaya, Mustafa Bilgiç, Selçuk Göçmez, Bilal Oktar ve Tansu Giz hazır bulundu.

Törende konuşma yapan IVECO Araç Genel Müdür Yardımcısı Tansu Giz ise şunları söyledi: “Biz IVECO Türkiye olarak hızlı büyüyen bir markayız. Son 9 yılda pazar payımız iki mislinden fazla büyüdü. Bugün Türkiye’de 3.5 ton ve üstü kamyon sınıfında yüzde 7.8 pazar payı ile üçüncü markayız. IVECO’nun yeniden yapılanma çalışmaları çerçevesinde SAMKO’nun  gördüğünüz yeni, modern tesisini hizmete sunuyoruz. Amacımız hem ürün hem hizmet anlamında tüm gücümüz ile  müşteriye daha yakın olmak. Ben SAMKO ailesine bu modern tesisi inşa ederek IVECO’ya olan inançlarını gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca SAMKO ile işbirliğine giderek burda tecrübeli ekibi ile başarılı bir satış faaliyeti yürüten Ege bölgesi bayimiz Şahinler Otomotiv’e de teşekkürlerimi sunuyorum.

IVECO-Antalya1
Tesisin ön tarafında araç teşhirine imkan veren 300 m2 modern kapalı showroom bulunuyor

IVECO Araç Genel Müdür Yardımcısı Tansu Giz, tören sırasında SAMKO ortaklarına günün anısına bir plaket de takdim etti.

IVECO-Antalya4
Yeni tesis 2200 metrekare açık ve 1950 metrekare kapalı alana sahip.

Açılış törenine SAMKO ortakları Nevzat Kaya, Mustafa Bilgiç, Selçuk Göçmez, Bilal Oktar, Şahinler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şahin, Şahinler Otomotiv Antalya Satış Müdürü Ramazan Uyanık, Şahinler Otomotiv Antalya satış temsilcileri, IVECO Araç’ı temsilen Pazarlama ve Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tansu Giz, Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Er, Bölge Ağır Vasıta Satış Müdürü Murat Uçaklı, Yedek Parça Pazarlama ve Satış Müdürü Berke Nazlıoğlu, Satış Sonrası Bölge Teknik Müdürü Ertuğrul Sınar ve Bayi ve İş Geliştirme Yöneticisi Serkan Gündoğdu katıldı.

IVECO-Antalya2
Açılış töreni sırasında araç teslimatları da gerçekleştirildi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here