Iveco’dan Ankara’da Eurocargo ve Daily teslimatı

0
3470
Iveco-Zan

Iveco’nun Ankara yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv, iki firmaya toplam 11 adet araç teslim etti. Özgözde Otomotiv, Çankırı’nın en büyük fırın firması olan Kuşcuoğlu Unlu Mamüller A.Ş.’ye dört adet Iveco Daily, Ankara’nın köklü firmalarından Zan Grup’a da dört adet Eurocargo ve üç adet Daily sattı.

Dört adet Iveco Daily ile araç sayısı 70’e ulaştı

Çankırı’nın en büyük fırın firması Kuşçuoğlu Unlu Mamüller A.Ş., genişleyen dağıtım ağını filosuna kattığı dört adet Iveco Daily ile güçlendirdi. 25 yıldır Çankırı ve çevresinde ekmek dağıtımı yapan firma, 66 adet olan toplam araç sayısını aldığı dört adet Iveco Daily ile 70’e çıkarttı. Çıtır Ekmek tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Kuşcuoğlu Unlu Mamüller A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kuşcu ve Özgözde Otomotiv Satış Şefi Volkan Güntürkün katıldı.

Çıtır Ekmek tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Kuşcuoğlu Unlu Mamüller A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kuşcu ve Özgözde Otomotiv Satış Şefi Volkan Güntürkün katıldı.

Adnan Kuşçu: “Günde 90 bin ekmek üretiyoruz”

Kuşcuoğlu Unlu Mamüller A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kuşcu teslimat töreninde yaptığı açıklamada, 1993 yılında Çankırı’da açtıkları ekmek ve unlu mamuller fırını ile faaliyetlerine başladıklarını söyledi. 2008’de toplam 1000 metrekare alana sahip Çıtır Ekmek fabrikasını kurduklarını hatırlatan Adnan Kuşcu, “Fabrikamız en yüksek hijyen ve kalite standartlarında günde ortalama 50 bin ekmek üretimi yapıyordu. Bugün ise yufka ve bazlama üretimini de bünyemize dahil ettik ve üretim alanını 2 bin metrekareye çıkarttık. Fabrikamızda günde 90 bin adet ekmek üretiyoruz. Filomuzda bulunan 70 adet aracımızla ürettiğimiz ekmek ve unlu mamullerin dağıtımını Çankırı’nın her noktasına ve çevresine yapıyoruz. Tesisimiz; kamu kurum ve kuruluşlarına, hastanelere, fabrikalara, yemek ve catering firmalarına, marketlere ve market zincirlerine unlu mamul ve ekmek üretimi yapıyor ve bu alanda Çankırı’daki en kapsamlı tesisi olma özelliğine sahip. Aldığımız dört adet Iveco Daily ile filomuz daha da güçlendi. Iveco marka araçların yakıt tüketiminden ve toplam işletme maliyetinde son derece memnunuz. Desteklerinden dolayı Iveco ana bayisi Özgözde Otomotiv’e çok teşekkür ediyor ve işbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini arzu ediyoruz.” dedi.

Dört adet Eurocargo ve üç adet Daily, Hayat Su dağıtacak

Öte yandan Özgözde Otomotiv, Zan Grup’a da dört adet Eurocargo ve üç adet 18 metreküp hacimli Daily Panel van teslim etti. Ankara’nın köklü firmalarından Zan Grup, filosuna kattığı yeni Iveco Eurocargo ve Daily araçları Hayat Su’nun dağıtımında kullanacak.

25 yıldır Çankırı ve çevresinde ekmek dağıtımı yapan Kuşçuoğlu Unlu Mamüller A.Ş., 66 adet olan toplam araç sayısını aldığı dört adet Iveco Daily ile 70’e çıkarttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz