COMTRANS, eylül ayında gerçekleştirilecek

0
2339
Renault Trucks


ITEMF Expo (uluslararası fuar düzenleyicileri ITE Group ve Messe Frankfurt’un eşit hisseyle kurdukları şirket) ve NP ARA (Rusya Otomotiv Sanayicileri Derneği’nin kar gütmeyen ortaklığı) tarafından düzenlenen COMTRANS Uluslararası Ticari Taşıt Fuarı, 4 – 9 Eylül 2017 tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’daki IEC Crocus Expo’da gerçekleştirilecek.

Fuar, Uluslararası Otomotiv Sanayicileri Birliği OICA, Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve Avrupa İş Örgütü (AEB) tarafından resmi olarak destekleniyor.

Rusya’daki tek ticari taşıtlar fuarı olarak COMTRANS, önde gelen küresel ve ulusal ticari taşıt üreticilerine Doğu Avrupa’daki en büyük sergi alanı olan IEC Crocus Expo’da en son yeniliklerini sergileme olanağı sağlıyor. Uluslararası Otomotiv Sanayicileri Birliği OICA’nın resmi takviminde yer alan COMTRANS, 2011 yılından başlayarak her iki yılda bir, tekli yıllarda IAA Hannover Fuarı’na seçenek olarak düzenleniyor.

2015 yılındaki COMTRANS Fuarı’nda yapılan bir ankete göre fuara katılan ziyaretçilerin yüzde 51’i şirketlerin karar verici konumundaki kişilerdi.

43 bin metrekare olması planlanan sergileme alanında 220’den fazla kamyon ve van, otobüs ve minivan, treyler ve yarı treyler, arazi aracı ve SUV, çok amaçlı ve özel amaçlı araç üreticisi, hizmet ve servis sağlayıcı, yedek parça ve tedarik firması, servis donanımları ve el aletleri üreticisi ürünlerini ticari taşıt endüstrisinden gelen uzmanlara ve meraklılara tanıtacaklar. Fuarı 17 binden fazla kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Volvo Trucks, COMTRANS 2015’in katılımcılarından biriydi.

Fuar katılımcıları:

Kamyonlar ve otobüsler:

KAMAZ, GAZ Group, AVTOVAZ, MAZ, UAZ, Volgabus, Volvo Trucks, Mercedes-Benz RUS, Scania RUS, Daimler KAMAZ RUS, МАN Truck & Bus RUS, IVECO, ISUZU RUS, DAF Trucks RUS, Renault Trucks, Ford Sollers, Hyundai Truck and Bus Rus, VOLKSWAGEN Group Rus ve diğerleri.

Treyler ve yarı treylerler:

Schmitz Cargobull, KRONE, CIMC Trailer, Wielton, Koluman, LOHR, F.X. Meiller, Meusburger NOVTRUCK ve diğerleri.

Yedek parça ve aksesuvarlar:

3М Russia, JOST RUS, Karcher, ZF, Wabco, Binotto, Hyva, Knorr-Bremse, SAF – Holland, Thermo King, BPW-OST, Webasto, Maha, Carrier ve diğerleri.

Basın günü

Fuarın sadece basın mensuplarının ve VIP misafirlerin girebileceği basın günü, 4 Eylül’de 09:00 ve 18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Basın günündeki program kapsamında ticari taşıtlardaki en yeni eğilimler izlenebilecek ve yeni ürünler yakından görülebilecek.

Açılış töreni

Fuarın 5 Eylül tarihindeki açılış törenine Rusya Federasyonu Ulaştırma Bakanlığı, Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Rusya Devlet Duması, NP ARA ve AEB temsilcileri katılacak.

Zengin program

Geniş bir iş programına sahip olacak fuarda konferanslar, çalıştaylar ve yuvarlak masa toplantıları gerçekleştirilecek. COMTRANS Ticari Taşıt Fuarı kapsamındaki iş programı kapsamında ticari taşıt endüstrisinin uzmanlarının yanı sıra kamu yöneticileri, önemli konuları konuşma, tartışma, bu konulardaki görüşlerini açıklama olanağı bulacaklar.

OICA, ARA, AEB, RAS, Rusya Mühendislik Birliği ve IRU gibi profesyonel birlikler ve Sanayi Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Rusya Federasyonu Devlet Duması Ulaştırma Komitesi gibi devlet otoriteleri iş etkinliklerine katılmaları için davet edilecek.

Projeler ve fuar takvimi, bu yılın mart ayından itibaren fuarın resmi websitesi www.comtransexpo.ru/en-GB/  ‘den takip edilebiliyor.

“Rusya’da Yılın En İyi Ticari Taşıtı” 4 Eylül’de açıklanacak

Rusya’da alanında ilk yarışma olan Rusya’da Yılın En İyi Ticari Taşıtıyarışması geçen yıllarla birlikte prestijli bir konuma geldi. Yarışmanın amacı, ticari trafik verimliliğinin geliştirilmesine, teknik mükemmelliğe, bakım kolaylığına, sahip olma ve işletme maliyetlerinin düşürülmesine katkı sağlayan araçları öne çıkarmak.

Her yıl Rusya Federasyonu sınırları içinde araç üreten ve satan önde gelen yabancı ve ulusal kamyon, otobüs ve van üreticileri “Rusya’da Yılın En İyi Ticari Taşıtı” yarışmasını kazanmak için çalışıyorlar. Yarışma jürisinde Rusya’da otomotiv taşımacılığı alanında yayın yapan saygın gazeteciler yer alıyor.

ITEMF Expo ve NP ARA tarafından düzenlenen COMTRANS Uluslararası Ticari Taşıt Fuarı, 4 – 9 Eylül 2017 tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’daki IEC Crocus Expo’da gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz