Mercedes-Benz Türk’ten Zemzem Turizm’e 30 adet Sprinter

0
2114

Antalya, Denizli, Muğla, İstanbul, Bursa, Van ve Ağrı bölgelerinde personel taşımacılığı ve kiralama alanlarında faaliyet gösteren Antalya merkezli Zemzem Turizm, tercihini yine Mercedes-Benz Türk’ten yana kullandı. Şirket, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hastalya Otomotiv aracılığı ile gerçekleşen satış ile filosuna 30 adet Sprinter ekledi.

Zemzem Turizm, satın aldığı 30 adet Sprinter’i Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hastalya Otomotiv’in Döşmealtı yerleşkesinde gerçekleşen törenle teslim aldı. Şirket, gerçekleştirilen teslimatla birlikte filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısını 50 adede yükselterek Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar’ın başlıca müşterilerinden biri oldu.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Pazarlama ve Kamyon/ Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Meltem Gürsoy, Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Filo ve Büyük Müşteri Koordinatörü Onurcan Tosun, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hastalya Otomotiv Antalya Genel Müdürü Gülsen Tüzün, Hastalya Otomotiv Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Ömer Küçükyavuz, Zemzem Turizm firma sahibi Ayhan Yıldırım, Zemzem Turizm firma ortağı İlhan Yıldırım ve Zemzem Turizm Satınalma Müdürü Kürşat Çalım katıldı.

Zemzem Turizm firma sahibi Ayhan YıldırımFilomuzdaki araç sayısını artırırken yine tercihimizi Mercedes-Benz Türk’ten yana kullandık. Mercedes-Benz marka hafif ticari araçların, müşterilerin beklentisine ve yorumlarına göre tasarlanması kararımızın bir kez daha ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Araçlarımızın tamamını Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı kredi imkânları ile satın aldık. Mercedes-Benz Türk’e verdikleri kaliteli hizmetten dolayı, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağladıkları destek ve kredi imkânları için ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hastalya Otomotiv’e teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu sene 50. yıldönümünü kutlayan Mercedes-Benz Türk’ü tebrik ediyor ve işbirliğimizin önümüzdeki yıllarda da artarak devam etmesini temenni ediyoruz.” dedi.

Mercedes-Benz Türk, dinamik ve sürekli gelişmekte olan taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarına güvenli, konforlu ve düşük işletme maliyetine ve yüksek ikinci el değerine sahip hafif ticari taşıt modelleri ile sektörün beklentilerini karşılayarak gelişimini desteklemeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz