Openmatics, 2018 Telematik Sistemler Ödülü’nün sahibi oldu

0
1224

ZF’nin Akıllı Bağlantı Çözümleri uzmanı Openmatics, çok yönlü veri platformu ile gerçekleştirdiği inovasyon sayesinde “2018 Telematik Sistemler Ödülü”nü kazandı. Ödül, Openmatics ekibine Berlin’de düzenlenen Ticari Araçların Geleceği Kongresi’nde takdim edildi.

7-8 Kasım 2017 tarihleri arasında Berlin’de düzenlenen Ticari Araçların Geleceği Kongresi’nde “2018 Telematik Sistemler Ödülü” sahibini buldu. ZF grup şirketlerinin Akıllı Bağlantı Çözümleri uzmanı olan Openmatics, inovatif ürün gözetim çözümü “deTAGtive Logistics” için ödüllendirildi. Sektörel gelişmeler hakkında söz sahibi ve jüri üyesi Carsten Nallinger yaptığı açıklamada, “deTAGtive Logistics çok yönlü bir sistem olmakla birlikte teknik üstünlüğüyle göz dolduruyor. Böylece ürünler daha etkin kontrol edilebiliyor ve denetlenebiliyor. Lojistik personel, araçların durumu, teslimatta olası gecikmeler ve sevkiyattaki ürünler hakkında detaylı bilgi edinebiliyorlar.” şeklinde belirtti.

Telematik alanında uzman kişilerden oluşan jüri; sistem özellikleri, konum tespiti, kullanıcı portal ekranları, araca ve sürücüye ait işlevler ile iş süreç yönetimi olmak üzere beş farklı kategoride en iyi çözümleri sunan katılımcıları seçtiler. Carsten NallingerOpenmatics sistemi benzersiz olduğundan, bu yıl ilk kez inovasyon kategorisini hayata geçirdik.” dedi. Yetkililer, katılımcıların ön aşamada kapsamlı bir başvuru sürecinden geçtiklerini; Friedrichshafen’da bulunan Duale Hochschule Baden-Württemberg (teori ve pratik eğitim veren yüksek okul DHBW) telematik laboratuvarında ilk turu geçen sistemlerin detaylı olarak incelendiğini belirtiyorlar.

Openmatics Genel Müdürü Thomas Rösch, aldığı ödülü tüm ekibi adına kabul ederken şu açıklamayı yaptı; “Müşterilerimiz ile sıkı işbirliği içerisinde ihtiyaca uygun olarak geliştirdiğimiz sistemler, teknik özellikleri ve en önemlisi çözüme yönelik olmaları ile göz dolduruyor. Openmatics çalışanlarının sistem geliştirmeye yönelik istek ve tutkuları ile olağanüstü ekip çalışması sayesinde bunu başarabilmekteyiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz