NFI, Güney Kaliforniya’da Volvo VNR Electric ağır hizmet kamyonların denemesine başladı

0
126
volvo-trucks-vnr-electric-nfi
Volvo Trucks Kuzey Amerika, üçüncü parti tedarik zinciri çözümleri sağlayıcısı NFI'nin, Volvo LIGHTS (Düşük Etkili Yeşil Ağır Nakliye Çözümleri) projesinin bir parçası olarak iki Volvo VNR Electric kamyonu kullanmaya başladığını ve akü elektrikli kamyonlarını kullanan üçüncü şirket haline geldiğini duyurdu.

Volvo LIGHTS projesi kapsamında üçüncü parti tedarik zinciri çözümleri sağlayıcısı NFI, akü elektrikli kamyonların çeşitli çalışma koşulları altında başarıyla yük taşıma yeteneğini gösterecek.

Volvo Trucks Kuzey Amerika, üçüncü parti tedarik zinciri çözümleri sağlayıcısı NFI‘nin, Volvo LIGHTS (Düşük Etkili Yeşil Ağır Nakliye Çözümleri) projesinin bir parçası olarak iki Volvo VNR Electric kamyonu kullanmaya başladığını ve akü elektrikli kamyonlarını kullanan üçüncü şirket haline geldiğini duyurdu. Volvo VNR Electric kamyonlar, NFI‘nin ticari operasyonlarına entegre edilecek ve akü elektrikli kamyonların çeşitli çalışma koşulları altında ürünleri başarılı bir şekilde taşıme yeteneğini gösterecek.

Volvo VNR Electric kamyonlar, NFI’nin üretimden perakendeye kadar uzanan müşteriler için özel nakliye ve liman yük taşıma hizmetlerini destekleyen 4.500’den fazla ağır hizmet tipi çekiciden oluşan filosuna katılıyor. Deneme kamyonları, NFI’nin bölge için merkezi bir dağıtım merkezi olarak hizmet veren Güney Kaliforniya’daki depolarından birinde görevlendirilecek.

NFI Industries Varlıklar/Filo Hizmetleri Başkan Yardımcısı Jim O’Leary, konuyla ilgili şunları söyledi: “ABD’deki mal hareketinin geleceği, uzun mesafeli taşımacılıktan bölgesel ve dağıtım merkezli modellere doğru değiştiğinden, elektrikli araçları bölgesel taşıma stratejimize dahil etmek ideal bir senaryo. Yönetim ekibimiz, sıfır yayımlı filoya geçişimizi hızlandırmak için Volvo LIGHTS ekibiyle işbirliği yapmaktan dolayı son derece heyecanlı Bu sayede karbon ayak izimizi azaltabilecek, işletme maliyetlerimizi düşürebilecek ve sürücülerimiz için daha iyi bir çalışma ortamı sağlayabileceğiz.

Dört kez ödül kazanan bir EPA SmartWay Ortağı olan NFI, toplam yayımlarını azaltmak için elektrikli ağır hizmet kamyonlarını, neredeyse sıfır yayımlı doğal gazlı araçları ve akü elektrikli depo ekipmalarını içeren çeşitli temiz araçları bünyesine katmaya devam ediyor. Volvo‘nun VNR Electric kamyonları, iddialı sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşma yolculuğunda hem NFI‘yi hem de müşterilerini destekliyor.

Volvo Trucks Kuzey Amerika Başkanı Peter Voorhoeve ise şu açıklamayı yaptı: “Volvo LIGHTS projesine katılarak NFI, Volvo’nun VNR Electric kamyonlarının yük taşımacılığının günlük zorluklarıyla başa çıkabildiğini kanıtlamaya yardımcı oluyor. NFI, sürdürülebilirlikte önder olmaya devam ediyor ve bu yaptıkları her şeyde karşımıza çıkıyor. NFI, elektrikli VNR’nin sağladığı doğrudan değeri, yalnızca yayımları ortadan kaldırarak değil, aynı zamanda bu elektrikli kamyon modellerini kullanma deneyimini yaşayan coşkulu bir iş gücü yaratarak gerçekleştiriyor. Filo yenilikçiliğinde önder ve sürdürülebilir taşımacılık çözümlerinde bir şampiyon olan NFI ile ortak olmaya devam etmekten gurur duyuyoruz.

Volvo’nun VNR Electric kamyonları, sürücüler için için temiz ve konforlu bir deneyim sunarak ısıyı, gürültüyü ve titreşimi önemli oranda azaltıyor ve sıfır yayım üretiyor.

Volvo VNR Electric ağır hizmet kamyonları, sürekli dur kalk gerektiren kentsel yüklerin taşınmasında iyi bir tepki, tork ve performans sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here