Mercedes-Benz Türk’ten temmuz ayına özel fırsatlar

0
1643

Mercedes-Benz Türk, kamyon ve otobüs ticari taşıt ürün grupları için hazırladığı temmuz ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Mercedes-Benz Kamyonlarda Euro ya da TL ile Ödeme Seçenekleri

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Actros 1840 – 1844 hariç tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere temmuz ayında avantajlı faiz oranlarıyla araç ve bakım kredisi sunuyor.

Mercedes-Benz araç ve bakım kredilerini kapsayan özel finansman kampanyasında 250.000 TL’ye varan krediler, kurumsal müşteriler için yüzde 0.94’ten başlayan avantajlı faiz oranları ve 4.144 TL’den başlayan aylık ödeme planı, şahıs firmaları için ise yüzde 0.97’den başlayan avantajlı faiz oranları ve 4.315 TL’den başlayan aylık ödeme seçenekleriyle sunuluyor.

Euro ödeme seçeneklerinde ise Mercedes-Benz özel finansman kampanyasını tercih edilmesi halinde kurumsal müşteriler, 75 bin Euro’ya varan kredi tutarları için yüzde 0.24’ten başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile 935 Euro’dan başlayan aylık ödeme planı seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Şahıs firmaları ise 75 bin Euro’ya varan kredi tutarları için yüzde 0.27’den başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile 953 Euro’dan başlayan aylık ödeme planı seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Actros 1840 – 1844 hariç tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere yalnızca bakım kredisinin tercih edilmesi halinde kurumsal müşterilere 20 bin TL’ye varan kredi, 48 aya varan vade seçenekleri ile 288 TL’den başlayan aylık ödeme planı ile sunuluyor.

Şahıs firmalarına ise 20 bin TL’ye varan kredi, 48 aya varan vade seçenekleri ile 301 TL’den başlayan aylık ödeme planlarından faydalanma fırsatı sunuluyor.

Euro ödeme seçeneklerinde ise kurumsal müşteriler 6 bin Euro’ya varan kredi tutarları için 48 aya varan vade seçenekleri ile 72 Euro’dan başlayan aylık ödeme fırsatından;

Şahıs firmaları ise 6 bin Euro’ya varan kredi tutarları için 48 aya varan vade seçenekleri ile 74 Euro’dan başlayan aylık ödeme fırsatından faydalanabiliyor.

Mercedes-Benz kamyonlarda sunulan fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ün ikinci el kamyonları çatısı altında bulundurduğu TruckStore markası ile Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in temmuz ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında, 2013 model ve üstü standart donanımlı Mercedes-Benz Axor 1840 LS ve Actros 1844 LS kamyon tipleri için geçerli olmak üzere temmuz ayında avantajlı faiz oranlarıyla kredi imkanları sunuluyor.

Mercedes-Benz araç kredilerini kapsayan özel finansman kampanyasında 150 bin TL’ye varan krediler, yüzde 0 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

TruckStore temmuz ayı fırsat araçlarına özel teklif

TruckStore markası altında bulunan Temmuz ayı fırsat araçları”na özel sunulan kampanya ile kullanılmış kamyon ve çekiciler için ise 80 bin TL kredi kullanımlarında yüzde 0 faiz oranı ve 2.128 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatından faydalanılabiliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in TruckStore’a ait düzenlediği bir diğer kampanya kapsamında ise Actros 1841 LSnRL araçlara yüzde 0 faiz ile 40 bin Euro kredi imkanı, 48 aya varan vade seçenekleri ve 657 Euro’dan başlayan aylık ödemelerle sahip olmak mümkün.

Mercedes-Benz otobüslerde fırsatlar

Mayıs ayı kampanyası kapsamında Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Tourismo 15 RHD ve Tourismo 16 RHD otobüs alımlarında da müşteriler özel avantajlardan faydalanabiliyor.

Kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımında 600 bin TL’ye varan krediler, 40 ay vadeli yüzde 1.24 sabit faiz oranı ile 9.669 TL’den başlayan aylık ödeme seçenekleriyle sunuluyor.

Euro ödeme seçeneğinde ise 200 bin Euro’ya varan kredi tutarları için yüzde 0.53 sabit faiz oranı ile 2.795 Euro’luk aylık ödemelerden yararlanmak mümkün.

Mercedes-Benz Türk otobüs dizel parçacık filtresi değişim kampanyası

Mercedes-Benz şehirlerarası Euro 6 Travego, Tourismo ve Setra sahipleri, 360 bin km’de bir motor çekişinde düşme ve yakıt tüketiminde artışa engel olmak için değiştirilmesi gereken dizel parçacık filtrelerini Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde araçtan çıkartılan DPF’lerin yetkili servise teslim edilmesi durumda iki adet DPF + işçilik dahil 762 Euro + KDV karşılığında değiştirme fırsatından faydalanabiliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz