Mercedes-Benz Türk’ten nisan kampanyası

0
1511
Renault Trucks


Mercedes-Benz Türk, kamyon ve otobüs ticari taşıt ürün grupları için hazırladığı nisan ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunuyor.

Mercedes-Benz kamyonlarda Euro ya da TL ile ödeme seçenekleri

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Actros 1840 – 1844 hariç tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere nisan ayında avantajlı faiz oranlarıyla araç kredisi sunuyor.

Mercedes-Benz araç, kasko ve bakım kredilerini kapsayan özel finansman kampanyasında 250 bin TL’ye varan krediler, kurumsal müşteriler için yüzde 0.92’den başlayan avantajlı faiz oranları ve 4.126 TL’den başlayan aylık ödeme planı, şahıs firmaları için yüzde 0.96’dan başlayan avantajlı faiz oranları ve 4.294 TL’den başlayan aylık ödeme seçenekleriyle sunuluyor.

Euro ödeme seçeneklerinde ise Mercedes-Benz kasko ve bakım kredilerini kapsayan özel finansman kampanyasını tercih eden kurumsal müşteriler 75 bin Euro’ya varan kredi tutarları için yüzde 0.24’ten başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile 935 Euro’dan başlayan aylık ödeme planı seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Actros 1840 – 1844 hariç tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere yalnızca bakım kredisini tercih eden kurumsal müşterilere ise 20 bin TL’ye varan kredi, 48 aya varan vade seçenekleri ile 287 TL’den başlayan aylık ödeme planı ile sunuluyor.

Euro ödeme seçeneklerinde ise kurumsal müşteriler 6 bin Euro’ya varan kredi tutarları için 48 aya varan vade seçenekleri ile 72 Euro’dan başlayan aylık ödeme fırsatından faydalanabiliyor.

Mercedes-Benz otobüslerde ayrıcalıklı fırsatlar

Nisan ayı kampanyası kapsamında Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Tourismo 15 RHD ve Tourismo 16 RHD otobüs alımlarında da müşteriler özel avantajlardan faydalanabiliyor.

Kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımında 600 bin TL’ye varan krediler ve 40 ay vadeli yüzde 1.17 sabit faiz oranı sunuluyor.

Euro ödeme seçeneğinde ise 200 bin Euro’ya varan kredi tutarları için yüzde 0.51 sabit faiz oranından yararlanmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz