Mercedes-Benz Türk BusStore ekibi Türkiye’yi geziyor

0
2642

Mercedes-Benz Türk’ün ikinci el otobüs faaliyetlerini yürüttüğü BusStore ekibi, 24 Temmuz – 4 Ağustos tarihleri arasında tüm Türkiye’de müşterileriyle buluşuyor. BusStore, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek 2014 ve 2015 model Travego ve Tourismo otobüs alan müşterilerine altı ay uzatılmış garanti ve dört adet ücretsiz bakım sunmaya başladı. 10 ilde gerçekleşecek buluşmalarda BusStore’un faaliyetlerinin yanı sıra bu kampanya da tanıtılılıyor. BusStore ekibi iki hafta sürecek Türkiye turu sırasında katılımcıları Mercedes-Benz Türk’ün otobüs alanındaki ikinci el faaliyetleri hakkında bilgilendiriyor. Her yıl yeni bir rotada farklı illeri ziyaret eden, böylelikle Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Mercedes-Benz BusStore ekibinin bu yılki rotası sırasıyla şöyle:

24.07 İZMİR İzotaş İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali
26.07 ANKARA Aşti Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali
28.07 KONYA Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali
29.07 MERSİN Meşti Mersin Şehirlerarası Otobüs Terminali
30.07 ANTEP Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali
31.07 MALATYA Maşti Şehit Hamit Fendoğlu Şehirlerarası Otobüs Terminali
01.08 ERZURUM Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali
03.08 SAMSUN Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali
04.08 BURSA Burulaş Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

BusStore ekibinin tur sırasında tanıtacağı kampanya kapsamında araçların yürür aksamı (motor, şanzıman, diferansiyel) ile elektrik/elektronik donanımı kapsayan ve araç satış tarihinden itibaren 6 ay veya 200 bin km boyunca geçerli olacak garanti uygulaması sunuluyor. Ücretsiz bakımlar ise peryodik bakım kapsamında değişmesi gereken filtreleri ve işletim sıvılarını (motor yağı, şanzıman yağı, antifriz) kapsıyor. Sene sonuna kadar devam edecek kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiler BusStore ya da Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerinden edinilebilir.

Türkiye’de BusStore organizasyonu hizmetlerini günden güne genişletiyor

Müşterilerine bütünleşik ürün ve hizmet sunması ile sektörde öncü olan Mercedes-Benz Türk, ikinci el otobüs faaliyetlerini BusStore markası ile yürütüyor. BusStore, ikinci el otobüs satışı ile birlikte finansman ve sigorta hizmetlerini İstanbul Esenyurt’ta bulunan merkezi ve Türkiye genelinde işbirliği içerisinde olduğu Mercedes-Benz yetkili bayileri aracılığı ile müşterilerine sunuyor.

BusStore, Mercedes-Benz ve Setra’nın yanı sıra diğer markaların da farklı model ve yaştaki otobüslerini müşterilerine sunuyor. Tek noktada bütünleşik hizmet sunan BusStore, müşterilerinin birçok ihtiyacına aynı anda yanıt vererek önemli bir avantaj sağlıyor. Eski otobüslerin takasa verilerek yeni bir Mercedes-Benz otobüse sahip olunabileceği gibi, takas olmaksızın da otobüs alınıp, garanti, finansman ve sigorta hizmetlerinden faydalanılabiliyor.

Mercedes-Benz yetkili bayileri aracılığı ile müşterilerine ulaşan BusStore, taşıtları alım aşamasında ayrıntılı ekspertizden geçiriyor ve ekspertiz sonucuna göre de sınıflandırılıp satışa sunuyor. Bu sınıflandırma sayesinde müşteriler kendilerine en uygun ikinci el otobüse ve otobüse ilişkin tüm ayrıntılı bilgilere ulaşabilmenin yanısıra hızlı ve güvenilir bir seçim yapabiliyorlar.

BusStore Roadshow İzmir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz