lrizar ve FCC Medio Ambiente, ilk 10 lrizar ie kentsel elektrikli kamyonu üretecek

0
1852
irizar-1
FCC Media Ambiente ve lrizar, artıkların toplanması için kullanılacak ilk 10 lrizar ie kentsel elektrikli kamyonun seri üretimine başlanması konusunda anlaştı.

FCC Medio Ambiente ve lrizar, artıkların toplanması için kullanılacak ilk 10 lrizar ie kentsel elektrikli kamyonun seri üretimine başlanması konusunda anlaştı. Avrupa’nın farklı şehirlerinde yapılan testlerin başarılı sonuçları ve operatörlerin memnuniyeti bu kararın alınmasını sağladı.

Bu 10 birimin seri üretimi, 4×2 ve 6×2 tipinde iki ve üç akslı sürümleri içeriyor ve kirletici yayımlar ve gürültü, karbon ayak izinin azaltılması ve enerji verimliliği konularında muazzam bir çevresel olumlu etki ile kentsel alanlarda kentsel hizmet araçlarının uygulanabilir e-mobilitesinin yerleştirilmesine katkıda bulunmak için kesin bir itici güç oluşturuyor.

irizar-3
Bu 10 birimin seri üretimi, 4×2 ve 6×2 tipinde iki ve üç akslı sürümleri içeriyor.

Bu başarı, FCC Medi0 Ambiente ve lrizar arasındaki son yıllardaki işbirliğinin gerçek bir yansıması.

lrizar ie kent kamyonu, farklı pazarların ihtiyaçlarını yanıtlayan ve gürültü, yayım, kirlilik ve CO2’de ciddi bir azalma ve geleneksel bir araca göre yüzde 50 daha az enerji tüketimi ile kentlerde ve kentsel alanlarda dolaşıma izin veren yüzde 100 elektrikli, sıfır yayımlı bir araç. Bu da lrizar ie kent kamyonunu, sabah erken veya gece çalışmak ve kentlerin düşük yayımlı bölgelerine erişim için ideal araç haline getiriyor.

lrizar ie kent kamyonu, FCC Medio Ambiente‘nin belediye hizmetlerinin gerçek ihtiyaçlarına ilişkin 100 yılı aşkın deneyimiyle birlikte, elektrikli çekiş, enerji depolama ve kontrol elektroniği ile ilgili olarak lrizar Grubu şirketleri tarafından geliştirilen şirket içi teknolojiyi birleştiriyor.

irizar-2
lrizar ie kent kamyonu, farklı pazarların ihtiyaçlarını yanıtlayan ve gürültü, yayım, kirlilik ve CO2’de ciddi bir azalma ve geleneksel bir araca göre yüzde 50 daha az enerji tüketimi ile kentlerde ve kentsel alanlarda dolaşıma izin veren yüzde 100 elektrikli, sıfır yayımlı bir araç.

Tasarım, işlevsellik ve erişilebilirlik, lrizar ie kent kamyonunu pazarda son teknoloji, estetik, çekici ve erişilebilir bir araç yapan özelliklerden bazıları.

Kabine erişim, 370 mm’lik tek bir basamakla sağlanıyor. Bu da onu mevcut pazardaki en düşük erişim yüksekliğine sahip araç haline getiriyor ve sürücü ve herhangi bir refakatçi için güvenli ulaşım sağlıyor.

Konfor güvenliği, optimum görüş alanı ve tüm kontrollere ve ön panel ekranına ergonomik erişim, sürücünün konumunu geliştirmek için çok önemliydi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here