Lödige Industries, Turkish Cargo’nun kargo terminalini donatıyor

0
403
Turkish-cargo_Lodige
Yeni Turkish Cargo hava kargo terminali, Lödige Industries'in otomatik kargo tesisi sayesinde iki milyon tonluk taşıma kapasitesine ulaşacak.

Turkish Cargo, Yeni İstanbul Havalimanı için dünya önderine güveniyor. Büyüyen Turkish Cargo nakliye faaliyetlerini mega merkeze taşıyabilmesi için, dünya çapında 40’tan fazla hava kargo terminalini donatmış olan Lödige Industries, en yeni teknolojiye sahip yeni ve tam otomatik bir terminal oluşturuyor. Tamamlandığında, terminal yılda iki milyon ton kapasiteye ulaşacak.

Yeni kargo terminalinin donatımı birçok şeyin yanı sıra otomatik yüksek raf depo alanı, hava kargo konteynerleri için 2 bin depo platformu, 17 bin palet depo alanı, 52 istifleme cihazı, 26 konteyner- ve palet asansörü ve ayriyeten Müşteri-Nakliye-Yönetimi’ne doğrudan arayüze sahip bir entegre depo yönetim sisteminin (Lödige Cargo Professional) yanında bir çok unsur içeriyor. Kargo terminaline, Lödige Industries yerel bakım ekibi tarafından yerinde hizmet verilecek.

Philippe-De-Backer-Lodige
Lödige Industires CEO’su Philippe De Backer

Aynı zamanda sistem hatalarını kısa sürece gidermek için gece/gündüz hizmet veren Almanya’daki Lödge Müşteri Bakım Merkezi’ne bağlanma imkanı bulunuyor.

Lödige Industires CEO’su Philippe De Backer, “Bu gözde projenin oluşturulmasına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yeni Mega-Hub için Turkish Cargo tarafından görevlendirilmiş olmak, mühendislik ve otomasyon konusundaki bilgi birikimimizin ve hava kargo terminalleri alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemizin kanıtıdır.” dedi.

Turhan-ozen-Turkish-Cargo
Turkish Cargo Kargo Yöneticisi Turhan Özen

Turkish Cargo Kargo Yöneticisi Turhan Özen de “Yeni terminal son teknoloji ürünüdür ve gelecekteki gelişim için bizi ideal bir şekilde konumlandırmaktadır. Lödige Industries ile projemizdeki özel ihtiyaçlarımıza yenilikçi çözümler sağlayacak bir ortak seçtik. İşbirliğimizde esnek ve ekonomik olduklarını kanıtlamışlardır. Bu büyük projelerde her zaman bir avantajdır.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here