İstanbul Kent Üniversitesi ve UND arasında işbirliğinin ilk adımı atıldı

0
133
istanbul-kent-universitesi-ve-und-arasinda-isbirliginin-ilk-adimi-atildi-7
UND ile İstanbul Kent Üniversitesi arasında 22 Aralık’ta işbirliği anlaşması imzalandı.

UND ile İstanbul Kent Üniversitesi arasında 22 Aralık’ta işbirliği anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşma kapsamında Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile farklı programların devreye alınması, sektöre ara elaman yetiştirilmesi ve Şoför Akademisi gibi sektöre özel işbirliği için de ön anlaşmaya varıldı.

UND’nin üniversitelerle gerçekleştirdiği işbirlikleri İstanbul Kent Üniversitesi ile devam etti. Farklı programların ve sektöre özel verilecek eğitimler için yapılan anlaşmanın imzaları UND Başkan Yardımcısı Murat Baykara ve İstanbul Kent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necmettin Atsü tarafından atıldı. İmza törenine İstanbul Kent Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Av. Murat Baybalı, Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Merkezi Pazarlama Müdürü Medine Acar ile UND İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Elif Savrum ve Evren Bingöl de yer aldı.

UND üyelerine ağız ve diş sağlığında özel koşullarda tedavi hizmeti

Uluslararası Nakliyeciler Derneği ile İstanbul Kent Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (KENTDİŞ) arasından yapılan işbirliği anlaşmasıyla üye firmalara özel koşullarda diş sağlığı hizmeti sağlanacak.

Güçlü akademik hekim kadrosu, deneyimli sağlık çalışanları ve modern teknolojik altyapısı ile en iyi hizmeti amaçlayan KENTDİŞ ve UND arasında yapılan işbirliği anlaşması ile UND üyelerine ve 1. derece yakınlarına özel koşullarda tedavi hizmeti verilecek.

KENTDİŞ, güçlü akademik kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile Ağız ve Diş Sağlığı’nın 8 anabilim dalında tanı ve tedavi hizmeti, modern teknolojisi, multidisipliner anlayışla ve hasta odaklı yaklaşımıyla hizmet veriyor. Uluslararası kalite standartlarda tanı ve tedavi uygulamaları ve 3.500 metrekarelik kapalı alana kurulmuş olan merkezde; 51 adet diş ünitesi, dijital diş kliniği, genel anestezi ve sedasyon ünitesi, panaromik sefalometrik radyografi, 3D tomografi cihazı, dental lazer, merkezi sterilizasyon birimi ve laboratuvarlar yer alıyor.

İstanbul Kent Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Merkezinde hafta içi 09:00-22:00, Cumartesi 10:00-15:00 saatleri arasında üyelere hizmet verilecek olup detaylı bilgi ve randevu için www.kentdis.com adresini ziyaret edilebilir ya da 444 0 987 numaralı çağrı merkezi aranabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here