Komatsu’dan benzeri görülmemiş yepyeni hizmet modeli Kompetan

0
426
Komatsu_PC500
Komatsu iş ve maden makinalarını Temsa İş Makinaları Kompetan avantajlarıyla satın alan müşteriler, bakım masraflarını sıfırlarken birçok yeni hizmetten de faydalanabiliyor.

Komatsu iş ve maden makinalarını Temsa İş Makinaları Kompetan avantajlarıyla satın alan müşteriler, bakım masraflarını sıfırlarken birçok yeni hizmetten de faydalanabiliyor.

Müşterilerinin çözüm ortağı olma anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Temsa İş Makinaları, iş makinasıyla satış sonrası hizmetleri bütünleştiren, her şey dahil yeni hizmet modeli Kompetan ile müşterilerinin işlerine ve makinalarına değer katıyor.

Kompetan ile sektöre yeni bir hizmet modeli anlayışı getirdiklerini belirten Temsa İş Makinaları İş Makinaları Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri Direktörü Burçak Birand, “Temsa İş Makinaları’nda hizmet odaklı anlayışı benimseyerek faaliyetlerimizi sürdürerek müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Bu bakış açısıyla sektöre kazandırdığımız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin faydalanabildiği Kompetan hizmet modeli, bakımlar da dahil ekstra ücretin ödenmediği birçok hizmeti kapsıyor. Kompetan hizmeti alan müşterilerimiz, pek çok VIP hizmet avantajından da faydalanarak işlerini kolaylıkla yürütme ve kazançlarına kazanç katma fırsatı elde edecekler. Sektör standartlarının üzerinde bir hizmet anlayışıyla sunduğumuz Kompetan hizmet modeliyle müşterilerimizin işine değer katmayı hedefliyoruz.” dedi. 

BurcakBirand2
Temsa İş Makinaları İş Makinaları Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri Direktörü Burçak Birand

6.000 saat boyunca bakım masrafı yok

Kompetan ile 6.000 saat boyunca makinaların tüm periyodik bakımları -ataşmanlı kullanımdan kaynaklı ilave parça değişimleri hariç- orijinal Komatsu yedek parça ve yağlarla, Komatsu yetkili servisleri tarafından ücretsiz olarak yapılıyor. Böylece müşterilerin bakım maliyetleri sıfıra iniyor. Ayrıca periyodik yağ analizleri ve KOMTRAX uydu takip sistemi üzerinden elde edilen bilgilerle hazırlanan sağlık raporları, müşteriler ile düzenli aralıklarla paylaşılarak oluşabilecek muhtemel arıza riskleri de minimuma indiriliyor. Bu sayede arıza gerçekleşmeden zamanında yapılan müdahaleler ile ani iş kayıpları riski de bertaraf ediliyor. Ayrıca müşteriler 3 yıl veya 6.000 saate kadar uzatılmış komponent garantisi sayesinde sürpriz masraflardan da kurtuluyor. 

TIM_Kompetan
Kompetan ile 6.000 saat boyunca makinaların tüm periyodik bakımları -ataşmanlı kullanımdan kaynaklı ilave parça değişimleri hariç- orijinal Komatsu yedek parça ve yağlarla, Komatsu yetkili servisleri tarafından ücretsiz olarak yapılıyor.

Daha verimli ve daha tasarruflu kullanım

Kompetan ayrıcalıkları dahilinde makine satın alındığında makinanın doğru kullanımı için yüz yüze veya online operatör eğitimleri ücretsiz olarak veriliyor. KOMTRAX uydu takip sisteminin raporları sayesinde operatörün olası kullanım hataları da belirlenerek gerektiğinde operatör eğitimleri ücretsiz olarak sunulmaya devam ediyor. Böylece operatörden kaynaklanan aksaklıkların ve yanlış kullanımların önüne geçiliyor. Makinanın ve operatörün verimliliği artarken makinanın daha tasarruflu kullanılması sağlanıyor.

Maksimum ikinci el değeri

Tüm bakımları orijinal yedek parça, yağlar ve Temsa İş Makinaları yetkili servis uzmanlığıyla gerçekleştirilen makinalar uzun süre ilk günkü performanslarına sahip oluyorlar. Böylece ikinci elde de kolaylıkla yüksek değerde alıcı buluyorlar.

Komatsu_PC210
Temsa İş Makinaları Kompetan’ın ayrıcalıklı satış sonrası hizmetleri kapsamında, Müşteri Destek Merkezi üzerinden iş makinasıyla ilgili arıza, bakım ve performansla ilgili teknik destek sunuluyor.

İstenildiği anda VIP destek

Temsa İş Makinaları Kompetan’ın ayrıcalıklı satış sonrası hizmetleri kapsamında, Müşteri Destek Merkezi üzerinden iş makinasıyla ilgili arıza, bakım ve performansla ilgili teknik destek sunuluyor. Kompetan ayrıcalığına sahip makina sahipleri risk almadan, masraflarını en aza indirerek Temsa İş Makinaları ve Komatsu desteğiyle işlerini güvenle sürdürebiliyorlar.

Daha kazançlı ve daha konforlu hizmet çözümü Kompetan hakkında daha fazla bilgi almak için 0850 480 18 46 numaralı telefondan, 0530 918 08 46 Whatsapp hattından veya www.komatsu.com.tr/kompetan web sitesi üzerinden iletişime geçilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz