Otomobil sahiplerine “çekici” destek

0
444
Tur Assist
Otomobil sahipleri artık Tur Assist ile gittikleri her yere araçlarını da sigortalı biçimde çekici desteği ile götürebilecek.

Değişen dünyaya ayak uydurarak değişen ihtiyaçları güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlar ile çözen Tur Assist, hayata geçireceği yeni uygulaması ile bireysel araç sahiplerini hedefliyor. Özellikle yaz tatilini, yaşadığı şehire uzak bir bölgede planlayan araç sahipleri, hem zamandan tasarruf edecek hem de aracını oluşabilecek tüm arıza ve komplikasyonlardan koruyarak istediği yerde istediği zaman kullanmanın keyfini çıkaracak. Tur Assist, kilometre sınırı bulunmaksızın sigortalı bir şekilde otomobili Türkiye’nin her bölgesine çekici yardımı ile götürecek. Yeni hizmete araç sahipleri 0850 221 24 00 numaralı telefondan erişebilecekler.

Araçlar sigortalı biçimde adrese teslim

Tur Assist’in önümüzdeki günlerde hayata geçireceği bu uygulama, araç sahibinin rahat etmesini göz önünde bulundururken bir yandan da aracı koruma altın alıyor. Tur Assist Genel Müdürü Timur Selçuk Turan,Araç Nakil Hizmeti ile otomobilleri Türkiye’nin her bir noktasına çekici desteği ile sigortalı şekilde götürüyoruz. Özellikle yaz aylarında, bu otomobiller ile 6-12 saat yolculuk yapmak yerine, müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek bulundukları noktaya araçlarını arzu ettikleri zaman diliminde getirtebilecekler. Geldiğimiz noktada yüksek öneme sahip olan paralı otoyol ve akaryakıt giderlerinden de önemli derecede tasarruf edilmiş olacak.

Gidecekleri bölgeye uçakla ulaşan müşterimize tatil döneminde değer verdikleri otomobilleri de eşlik edecek. Bu bağlamda zamandan tasarruf ederken konforlarını de elden bırakmamış olacaklar. Örneğin Antalya, Muğla, İzmir gibi uzak mesafelere bu lüks araçlar ile gitmek beraberinde bazı olumsuzlukları da getirebilir, bazı yol şartları bu araçlar için yıpratıcı olabiliyor. Çekici yardımı ile giden otomobiller oluşabilecek arıza ya da kaza gibi durumlardan da korunmuş olacak. Artık otomobiller için en önemli hususlardan biri de; değer kaybı. Vereceğimiz bu hizmet ile aracın kilometresi de artmayacak, bir yandan yıpranmaların önüne geçilecek. Attığımız her adımda müşteri memnuniyetini düşünerek ilerliyoruz. Araç nakil hizmeti de bu yönde bir uygulama olacak. Müşterilerimize konfor ve güveni birlikte sunacağız.” ifadelerine yer verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz