Komatsu kazıcı yükleyicilerde faiz destek kampanyası başladı

0
301
komatsu-kaziciyukleyici-faiz-destekkampanyasi
Komatsu kullanıcılara ödeme kolaylığı sunan avantajlı bir faiz destek kampanyası başlattı. Faiz destek kampanyası kapsamında yüksek performans sunan Komatsu WB97R-5 ve Komatsu WB97S-5 kazıcı yükleyici modelleri kullanıcılara sunuluyor.

Komatsu, WB97 serisi kazıcı yükleyicilerde ödeme kolaylığı sunan yeni bir faiz destek kampanyası daha başlattı. Kampanya kapsamında kullanıcılara Türk Lirası veya Euro cinsinden ödemelerde peşinat ve vadeden bağımsız olarak 3.000 Euro katkı payı avantajı sunuluyor. Kampanya 31 Ağustos 2022 tarihinde sona eriyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan Komatsu WB97R-5 (ön tekeri küçük) ve WB97S-5 (dört tekeri eşit) kazıcı yükleyici modelleri yoğun uygulamaların söz konusu olduğu çalışma ortamında yüksek verimlilik sağlıyor. WB97R-5 ve WB97S-5 kazıcı yükleyici modellerinde operatör konforunu en üst seviyede tutmayı ve farklı uygulama gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Komatsu, her iki modelde de klima, forklift çatalı, teleskopik (uzar) bom, kırıcı tesisatı gibi özellikleri standart olarak sunuyor.

WB97 serisinin Komatsu imzalı 99.2 (bg) beygirlik motoru ve tam otomatik Powershift şanzımanı kullanıcılara farklı uygulamalarda kesintisiz performans sağlarken, bu modellerde standart olarak bulunan ön kova ve arka kova full joystick kontrolleri sayesinde operatörler çalıştıkları süre boyunca birçok zorlayıcı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. WB97 serilerinde yana konumlandırılan egzoz çıkışı ise ön pencereyi kapatmayarak operatörlere geniş bir görüş açısı sunuyor. Zorlu zemin koşulları düşünülerek tasarlanmış ve Komatsu’nun WB97 serisinde sunmuş olduğu sınırlı kaydırmalı diferansiyel ise yüksek çekiş gücü sağlayarak performans kaybının önüne geçiyor.

WB97 serisinin her iki modeli için geçerli olan ve kullanıcılara avantajlı ödeme seçeneği sunan faiz destek kampanyası 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Kullanıcılar www.komatsu.com.tr  adresinden veya 0850 480 1 846 numaralı müşteri iletişim hattından kampanyayla ilgili detaylı bilgiyi edinebilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz