Astor Turizm, filosuna 6 adet MAN Lion’s Coach kattı

0
1654
MAN___Astor_Turizm_teslimat__2_
Filosundaki 9 adet MAN otobüsünün sunduğu hizmetten memnun kalan Şanlıurfa merkezli Astor Turizm, 2020 yılı yatırımları için de MAN markası ile devam kararı aldı.

MAN Lion’s Coach, şehirlerarası yolcu taşımacılığında hem otobüs işletmecilerinin hem de yolcuların gözdesi olmaya devam ediyor. 2020 yılında da yatırımlarını MAN ile sürdürme kararı alan sektörün yenilikçi firmalarından Astor Turizm, filosuna 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli Lions Coach kattı. Bünyesindeki MAN seyahat otobüsü sayısı 15’e yükselen firmanın hedefi, yıl sonuna kadar bu sayıyı 20’ye çıkartmak.

Şanlıurfa Astor Turizm, Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen teslimat töreni ile filosuna 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli Lion’s Coach daha kattı. Törende MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Emrah Albustanoğlu ve 2. El Otobüs Satış Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın, sembolik MAN anahtarını, Astor Turizm’in sahibi Adnan Asoğlu’na teslim etti.

Biz de yolcularımız da MAN’dan memnunuz

Teslimat töreninde yaptığı konuşmada MAN markasından hem kendilerinin hem de yolcularının memnun olduğunun altını çizen Adnan Asoğlu,Bu yüzden 2020 yılı ve sonrasındaki dönemde de yatırımlarımızda MAN ile devam kararı aldık. Bugün, aldığımız 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli Lions Coach ile filomuzdaki MAN seyahat otobüsü sayısı 15’e çıktı. Hedefimiz, yılsonuna kadar bu sayıyı 20’ye çıkartmak.” diye konuştu. Tercihlerinde en önemli nedenin düşük yakıt tüketimi ve satış sonrası hizmetler olduğunu aktaran Adnan Asoğlu, ayrıca yolcuların seyahat süresince MAN otobüslerinin iç ortam genişliği ve yolcu koltuğu gibi özellikleri ile sunduğu konfor olanaklarından da çok memnun kaldıklarını söyledi. 

MAN___Astor_Turizm_teslimat__1_
Törende MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Emrah Albustanoğlu ve 2. El Otobüs Satış Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın, sembolik MAN anahtarını, Astor Turizm’in sahibi Adnan Asoğlu’na teslim etti.

MAN, her müşterisini ayrı bir iş ortağı olarak görüyor

Müşterilerinin, MAN markasından duydukları memnuniyetin kendilerini de mutlu ettiğini vurgulayan Emrah Albustanoğlu ise şunları kaydetti: “MAN, her müşterisini ayrı bir iş ortağı olarak görüyor. Tüm geliştirmelerini de bu yaklaşımla yapıyor. İşte bu yüzden araçlarımızın uzun ömrü gibi iş ortaklarımızla da birlikteliklerimiz uzun yıllarca sürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz