Kamion, Yükveren Panel’i ile görünürlük, performans ve verim kazandırıyor

0
406
Kamion Kurucusu Berkay Adlım
Kamion Kurucusu Berkay Adlım

Şirketlerin kara taşımacılığı ihtiyaçlarını hızlı, güvenli ve şeffaf bir şekilde karşılamalarına yardımcı olan dijital lojistik platformu Kamion, Yükveren Panel’i sayesinde müşterilerine araç siparişi, araçların durumlarının takibi, ödeme takipleri ve fatura takipleri gibi vakit alan pek çok konuyu tek bir arayüzden yönetme imkanı sağlıyor. Bu sayede şirketler, karayolu taşımacılığı altyapılarında görünürlük elde ediyorlar ve verim kazanıyorlar.

Yük verenleri büyük bir trafikten ve masraftan kurtarıyoruz

Yükveren Paneli ile lojistikte zaman kaybettiren tüm işlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapıldığını belirten Kamion Kurucusu Berkay Adlım, şöyle konuştu: “Lojistik sürecinde yük verenlerin, araç siparişi, araçların durumlarının takip edilmesi, tedarikçi ödemeleri gibi birçok konuda yoğun bir e-posta, telefon ve excel trafiği oluyor. Kamion olarak biz bu süreçlerin hepsini tek bir web ara yüzüne taşıyarak hem dağınık/yapısı belirsiz verinin tek bir yerden izlenmesine, hem de şirketlerin tedarik zincirlerine görünürlük katmalarına katkıda bulunuyoruz. Yük verenler, Yükveren Paneli ile siparişlerini giriyor, taşıyıcılık görevini üstlenen sürücüler de bu yükleri mobil uygulamadan görüp, istedikleri yükü seçerek taşıma sürecini başlatıyorlar”

Kamyoncuların yük konusundaki bireysel tercihlerine uygun yükler önerebiliyoruz

Yükveren paneli ile yük taşıyanlara da büyük bir kolaylık sağlamış olduklarına değinen Adlım, “Yük taşıyanlar, yük bulmak için nakliye garajlarına giderek benzin ve vakit harcıyorlar. Ancak biz Kamion olarak, taşıyıcılara yönelik mobil uygulamamız içinde Yükveren Panelinde oluşturulan tüm talepleri listeleyebiliyoruz ve bu sayede oldukları yerden uygun yükleri önererek, onları bu masraftan kurtarıyoruz. Aynı zamanda çok özenli bir şekilde veri topladığımız için zamanla kamyoncuların yük konusundaki bireysel tercihlerini de öğrenerek onlara şahsi tercihlerine uygun yükler önerebiliyoruz.“ diye konuştu.

Her şey tek ekrandan yönetilebiliyor

Web uygulaması ile tekli veya çoklu olarak taşıma taleplerini alan Kamion, kontratlı taşımalarda toplu sipariş girme imkanı sunuyor ve bu siparişler için anlaşılmış olan fiyatlar ile siparişleri sisteme kaydediyor. Taşımaların durumlarını anlık olarak takip etme, not ekleme, operasyon yöneticisi ile iletişime geçme gibi birçok konuda hızlı ve pratik bir kullanım sunan Kamion’un web tabanlı olarak sundukları platformdan, faturalara, vade ve ödeme bilgilerine, fatura kalemlerine ve kalemlerin detaylarına tek bir ekrandan ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz