“UND ve Evrim Sigorta” işbirliği sözleşmesi imzalandı

0
20
UND
Evrim Sigorta, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile yeni bir işbirliğine imza attı.

1985 yılında sigortacılık sektörüne adım atarak, değişime ve gelişime açık kadrosu ile sigorta sektörüne birçok yenilik katan Evrim Sigorta, Türkiye uluslararası karayolu taşımacılığı sektörünün her türlü sorununu ulusal ve uluslararası platformda çözmek amacıyla bir meslek örgütü kimliğiyle kurulan Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile yeni bir işbirliğine imza attı.

Geçmiş yıllarda UND markalı ürünlere imza atan Evrim Sigorta ve UND, ses getiren teminatlar ile uzun soluklu bir işbirliği yürütmüştü. Müşterilerine ve sektöre değer katan çözümler geliştiren Evrim Sigorta ve UND, Mart 2024 itibarıyla güçlerini yeniden birleştirme kararı aldı.

3 Mayıs 2024 tarihinde Bursa’da gerçekleştirilen UND Yönetim Kurulu Toplantısı’nda, Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras ve Evrim Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Çelebi tarafından imzalanan işbirliği protokolü ile UND üyelerine doğru poliçe yapısı ve doğru maliyetlerle hizmet verilmesi planlanıyor.

Evrim Sigorta bu alandaki yetkinliklerini UND üyeleri ve camiaya emek veren tüm sektör çalışanları için en verimli şekilde sunmayı amaçlıyor. Bununla beraber sektördeki farklı ihtiyaçları dinlemeye her zaman hazır olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz