IVECO ve Alpega Group, nakliyeci üretkenliğini optimize etmeyi amaçlayan Avrupa ortaklık anlaşması imzaladı

0
608
IVECO-ALPEGA02
IVECO, lojistik yazılımında dünya önderi olan Alpega Group ile yük değişim hizmetleri Teleroute ve Wtransnet'in birlikte kullanımı için bir anlaşma imzaladı.

IVECO, lojistik yazılımında dünya önderi olan Alpega Group ile yük değişim hizmetleri Teleroute ve Wtransnet‘in birlikte kullanımı için bir anlaşma imzaladı. Her ikisi de sürdürülebilirliğe bağlılıkları ve CO2 yayımlarını azaltmaya yönelik sürekli çabaları ile tanınan iki şirket, İtalyan ve İspanyol nakliyecilere üretkenliklerini artıracak araçlar sağlamak için güçlerini birleştiriyor. Proje daha sonra diğer Avrupa pazarlarına genişletilecek.

IVECO tarafından sunulan Teleroute ve Wtransnet yük değişimi hizmetlerine kolay erişim sayesinde nakliye şirketleri, yüksüz yolculukları ve dolayısıyla karbon ayak izlerini azaltmak amacıyla kendi kamyonlarını daha verimli bir şekilde yönetebilecekler.

Ticari ve Özel Araçlar Dijital ve Gelişmiş Teknolojiler Küresel Başkanı Fabrizio Conicella, konuyla ilgili olarak “Alpega ile olan bu ortaklıkta IVECO, nakliye şirketlerine işlerini geliştirmek ve yakıt tüketimini ve CO2 yayımlarını azaltırken araçların üretkenliğini artırmak için tasarlanmış geniş bir yelpazede dijital hizmetler sunma kararlılığını teyit ediyor.” dedi.

Anlaşma hakkında konuşan Alpega Group Marka Başkanı Verónica Rodríguez ise şunları söyledi: “IVECO ile yapılan bu anlaşma, Grubumuzun değerleriyle tamamen uyumlu. Her iki şirket de karbon ayak izlerini azaltmaya son derece kararlı. Bu nedenle IVECO müşterilerine anında yükleme teklifleri bulabilecekleri bir platform sunmak ve böylece boş yolculukların neden olduğu finansal ve çevresel maliyetleri ortadan kaldırmak istiyoruz.

Teleroute ve Wtransnet, her gün gerçek zamanlı olarak bağlanan 85 binden fazla operatör ile Avrupa’nın en büyük ulaşım topluluğunun bir parçası. Bu sayede nakliyeciler ve lojistik operatörleri, tüm üyelerin rotaların optimizasyonu ve iyileştirilmiş kar marjları ile kapsamlı bir şekilde kontrol edildiği, işbirliği için güvenli bir alan buluyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here