IVECO, ikinci el araçlarını pazarlamak için IVECO CERTIFIED PRE-OWNED’ı sundu

0
433
IVECO CERTIFIED PRE-OWNED
IVECO sektörün karbonsuzlaştırılmasına somut ve sürdürülebilir bir katkı sağlayacak ikinci el araçlarını pazarlamak için yarattığı yeni markası IVECO CERTIFIED PRE-OWNED’ı piyasaya sürüyor.

IVECO sektörün karbonsuzlaştırılmasına somut ve sürdürülebilir bir katkı sağlayacak ikinci el araçlarını pazarlamak için yarattığı yeni markası IVECO CERTIFIED PRE-OWNED’ı piyasaya sürüyor. 1995 yılında USED PLUS markasıyla başlayan ve 2015 yılında OK TRUCKS ile devam eden marka, yenilenen ismi ve kavramıyla kusursuz bir müşteri deneyimi hedefliyor.

IVECO sahip olduğu teknolojik güç ve deneyimi ile stok rotasyonunda filonun yenilenmesini hızlandırırken, müşterilerine en ideal sürdürülebilirlik ve yüksek kaliteli ikinci el ürünler sunuyor.

IVECO’nun değerleriyle tutarlılığını daha da vurgulamak için ortaya çıkan yeni markanın, taahhüdü aşağıda belirttiği başlıklardan oluşuyor.

  • SERTİFİKALI ÜRÜNLER: IVECO CERTIFIED PRE-OWNED ikinci el araçlar piyasaya sürülmeden önce bir dizi kontrolden geçiyor.
  • SERTİFİKALI KALİTE: Her türlü müşteri gereksinimini karşılamak için araçlar yaş, kilometre ve yenileme çalışmaları gibi belirli özelliklerine göre PREMIUM, PLUS ve STANDART olmak üzere üç kategoriye ayrılıyor.
  • SERTİFİKALI HİZMET AĞI: IVECO CERTIFIED PRE-OWNED müşteriler için en uygun kullanılmış aracı seçmelerinde destek veren profesyonellerden oluşan bir ekiple hizmet veriyor.
  • SERTİFİKALI BAKIM: Hizmetler, planlı bakım ve onarım programlarının yanı sıra gerektiğinde tercih edilen IVECO yetkili servisinde önleyici faaliyetler yoluyla çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanıyor.
  • SERTİFİKALI YEDEK PARÇALAR: IVECO teknisyenlerinin profesyonel becerileriyle birleştirilmiş yüksek kaliteli orijinal IVECO yedek parçaları sayesinde kalite ve güvenilirlik IVECO tarafından onaylanıyor.
  • SERTİFİKALI SERVİS DESTEĞİ: İhtiyaç halinde, Avrupa çapında 2.000 servis noktası ile 7/24 yardım hattı mevcut. Buna ek olarak, her IVECO yetkili servisi etkili ve hızlı destek sunabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz