IVECO Drivers Fidelity Club, başarılı ilk yılını kutluyor

0
743
IVECO Drivers Fidelity Club
IVECO'nun sadakat programı olan IVECO Drivers Fidelity Club'ın ilk yılı sona erdi.

Ağır kamyon sürücülerine özel, daha güvenli, uygun maliyetli ve daha sürdürülebilir sürüşü teşvik eden ilk sadakat programı olan IVECO Drivers Fidelity Club‘ın ilk yılı sona erdi.

1.860 şirketten 4.000’in üzerinde sürücü katılarak erdemli bir sürüş tarzının geliştirilmesine katkıda bulunuldu. IVECO sürücü topluluğuna ait olma duygusuyla bağlanan ve programın ödül sistemiyle mücadele eden katılımcılar, daha düşük yayım, daha fazla maliyet verimliliği, daha fazla araç çalışma süresi ve daha yüksek araç içi güvenlikle 68 milyon km’den fazla yol kat etti.

Ne kadar çok araç sürerlerse, o kadar iyi sürerler, o kadar çok puan kazanırlar”. Sürücülerin erdemli davranışlarını ödüllendiren sadakat programı, üyelerine kapsamlı bir ödül ve avantajlar kataloğuna özel erişim sağladı: Güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde araç kullanarak 4 ülkedeki (İspanya, İtalya, Fransa ve Almanya) IVECO Drivers Fidelity üyeleri toplam değeri 50.000 Euro’yu aşan 1.600’den fazla ödül kazandı.

İlk yılın başarısını temel alan ve amiral gemisi müşteri odaklı yaklaşımıyla tutarlı olarak IVECO, Drivers Fidelity Club’ın ikinci yılının 8 Nisan’da (İspanya’da 26 Mart’ta) başladığını gururla duyurdu.

Romanya’da da gerçekleştirilecek olan yeni program, katılan sürücüleri kat ettikleri mesafeye ve sürüş tarzlarının verimliliğine göre ödüllendirmeye devam edecek. Puanlarına göre farklı seviyelerde sınıflandırılan sürücüler, puan toplayarak teknolojik ürünlerden benzersiz deneyimlere kadar uzanan yepyeni özel ödüller kataloğuna erişim kazanıyor. Bu yılki ödüller daha da heyecan verici çünkü bunların arasında Metallica’nın M72 Dünya Turu’nun Avrupa durakları için çok istenen biletler de yer alıyor. Bu, geçtiğimiz Kasım ayında Barselona’da Model Yılı ’24 Serisi tanıtımı vesilesiyle duyurulan anlaşmanın bir sonucu. IVECO, turda ikonik rock grubunu alternatif tahrikli araçlardan oluşan yeşil bir filoyla destekleyecek.

Programa katılmak hızlı ve kolay. Sürücünün sadece IVECO ON Easy Way Uygulaması’nı indirmesi, doğrudan uygulamadan oturum açması ve Drivers Fidelity Club’a kaydolması gerekiyor. Araç bağlandıktan ve Sürücü Kartı IVECO ON hesabıyla ilişkilendirildikten sonra sürücü puan kazanmak için sürüşe başlayabiliyor.

Filo sahibi için avantajlar

IVECO Drivers Fidelity Club‘ın faydaları filo sahiplerine kadar uzanıyor: Program, ödül sistemi aracılığıyla sürücünün elde tutulmasını teşvik ederken, sürüş tarzı değerlendirmesi aracın çalışma süresini, araç içi güvenliği ve yakıt ekonomisini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı oluyor. Sonuçta filo sahibi için maliyetleri optimize ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz