İtalyan İtfaiye Teşkilatları, 2016 Yılının Uluslararası İtfaiye Takımı” seçildi

0
1737

2016 yazında orta İtalya’da gerçekleşen deprem silsilesinde yardıma koşan İtalyan itfaiye teşkilatları imrenilen Conrad Dietrich Magirus Ödülü’nde “2016 Yılının Uluslararası İtfaiye Takımı” seçildi. Ödül Magirus tarafından Almanya Ulm’de kongre Merkezi’nde tüm dünyadan 700’ün üzerinde itfaiyeci ve konuğun katıldığı bir törenle verildi. Kazananlar bir jüri ve online oy verenler tarafından belirlendi.

Brezilya’nın São Paulo kenti itfaiye teşkilatı ile Avusturya’da sadece 840 kişinin yaşadığı Altenmarkt’ın itfaiye teşkilatı en iyi üç takım arasında yer aldı. A2 Otoyolu’nda zorlu bir kurtarma görevi yapan Almanya Aşağı Saksonya’daki Lehrte gönüllü itfaiye teşkilatı ise “Yılın Ulusal İtfaiye Takımı” seçildi. Kuzey Ren-Vestfalya’daki Erkrath Gönüllü İtfaiye Teşkilatı da Toplumsal Adanmışlık Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Magirus CEO’su Marc Diening, konuyla ilgili şunları söyledi: “İtfaiye teşkilatları toplumumuza büyük bir katkı sağlıyor. Conrad Dietrich Magirus 2016 Ödülü’nün kazananları her gün dünyanın her yerinde hayatlarını tehlikeye atanları temsil ediyorlar.

İtalyan itfaiye teşkilatları, “2016 Yılının Uluslararası İtfaiye Takımı” seçildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz