İnşaat sektörünün önde gelen firmalarının tercihi Ford Trucks

0
2489
Kadıoğlu Beton adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kadıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Fırtına'ya Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Murat Bakış tarafından plaket verildi.

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, bu yıl İzmir’de gerçekleşen Beton Fuarı’nda kısa süre önce teslimatını gerçekleştirdiği 79 adet araç için plaket törenleri düzenledi. Törenlerde inşaat ve çimento sektöründe faaliyet gösteren ve Ford Trucks’ı tercih eden beş şirketin temsilcilerine plaketleri takdim edildi.

Akçansa Çimento adına Teknik ve Kalite Müdürü Göktuğ Aktaş’a Ford Trucks Pazarlama Müdürü Bahattin Topçu tarafından plaket verildi.

Ford Trucks, 25-28 Nisan’da İzmir Fuar Merkezi’nde bu yıl 10’uncu kez düzenlenen Beton İzmir 2018 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı kapsamında filosunu Ford Trucks marka araçlarla genişleten Akçansa Çimento, Onur İnşaat, Ulubeton, Kadıoğlu Beton ve Yiğit Beton firmalarına yönelik plaket törenleri gerçekleştirdi. Törenlerde firmalara plaketleri Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Murat Bakış ve Ford Trucks Pazarlama Müdürü Bahattin Topçu tarafından verildi.

Ulubeton adına Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ulucan’a Ford Trucks Pazarlama Müdürü Bahattin Topçu tarafından plaket verildi.

Fuar kapsamında gerçekleştirilen plaket töreninde 40 adet Ford Trucks 4142M ve bir adet Ford Trucks 3542P pompa olmak üzere 41 adet Ford Trucks ile filosunu genişleten Kadıoğlu Beton adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kadıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Fırtına‘ya plaket takdim edildi. Filosunu 15 adet Ford Trucks 4142M ile genişleten Akçansa Çimento adına ise Teknik ve Kalite Müdürü Göktuğ Aktaş‘a plaket teslim edildi. 11 adet Ford Trucks 4142M ile araç parkını büyüten Ulubeton adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ulucan‘a plaket takdim edildi. Sekiz adet Ford Trucks araç teslim edilen İstanbul merkezli Onur İnşaat adına Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Onur plaketi teslim alırken, dört adet Ford Trucks 3542D teslim edilen Yiğit Beton adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık plaketi teslim aldı.

Yiğit Beton adına Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık’a Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Murat Bakış tarafından plaket verildi.
Onur İnşaat adına Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Onur’a Ford Trucks Pazarlama Müdürü Bahattin Topçu tarafından plaket verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz