Mercedes-Benz Tourismo teslimatları

3
1213
Mercedes-Benz-Turse-Teslimati_2
Turse Grup geçen seneki alımlarına ilave olarak 2019 yılı için planladığı 5 adet 2019 model Mercedes-Benz Tourismo’nun ilk 2 adedini teslim aldı.

Mercedes-Benz Türk bayi Has Otomotiv tarafından Aktif Turizm’e satışı gerçekleştirilen 3 adet Mercedes-Benz Tourismo, Has Otomotiv tarafından Mehmet Deveci’ye teslim edildi. Teslimat esnasında firma sahipleri, Tourismo otobüslerin kalitesine oldukça güvendiklerini ve yakıt performansından memnun olduklarını dile getirdiler. Tercihlerini yıldızdan yana kullanmanın gururu içinde olduklarını kaydeden Aktif Turizm yetkilileri, Mercedes-Benz ile olan işbirliğinin firmalarına katmış olduğu gücü vurguladı.

Mercedes-Benz-Aktif-Turizm-Teslimati
Mercedes-Benz Türk bayi Has Otomotiv tarafından Aktif Turizm’e satışı gerçekleştirilen 3 adet Mercedes-Benz Tourismo, Has Otomotiv tarafından Mehmet Deveci’ye teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Ankara tarafından Kahraman Taşımacılık’a satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo RHD, Mustafa Yılmaz’a teslim edildi. Teslimat esnasında Tourismo otobüslerin iyi yakıt performansına ve üst düzey konforuna vurgu yapıldı. Firma yetkilileri, Mercedes-Benz otobüslerin sahip olduğu yüksek ikinci el fiyatlarının alıcıları ikna eden diğer önemli bir unsur olduğunu ifade ettiler. Kahraman Taşımacılık yetkilileri ayrıca filolarındaki otobüsleri Mercedes-Benz kalitesi ile gençleştirmek istediklerini dile getirdiler.

Mercedes-Benz-Kahraman-Tasimacilik
Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Ankara tarafından Kahraman Taşımacılık’a satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo RHD, Mustafa Yılmaz’a teslim edildi.

Turse Grup geçen seneki alımlarına ilave olarak 2019 yılı için planladığı 5 adet 2019 model Mercedes-Benz Tourismo’nun ilk 2 adedini teslim aldı. Filolarında ağırlıklı olarak Mercedes-Benz markalı araçlar olduğunu söyleyen Yönetim Kurulu Üyesi Efe Ünver, bu yeni alımla birlikte hizmet kalitelerini daha da artırarak turizm taşımacılığı sektöründeki önderliklerini pekiştirdiklerini ifade etti.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here